Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ajánlanál olcsó lakókocsis...

Ajánlanál olcsó lakókocsis szállást Olaszországban?

Figyelt kérdés
Szept első hetében mennénk,szeretnénk a lehető legkevesebbet a szállásra költeni,ezért szeretnénk lakókocsis nyaralást.Tavaly is így nyaraltunk Lido Estensiben,nagyon klassz volt,az ár is jó,viszont idén jó lenne máshová. Tippeket ,esetleg weboldalakat várok,köszi
2018. júl. 17. 09:38
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
55%
Öszintén milyen tippet meg weboldalt vársz?lusta vagy kikeresni higy hol van a lakókocsihoz kemping,meg mit lehet a környéken csinalni,vagy mi a probléma?
2018. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves!Ez a szórakozásod,hogy osztod az embereket? Ez az oldal arra való,hogy ha kérdésünk van,feltegyük. Én kérdeztem. Remélem ÉRTELMES ,segítőkész ember is olvassa majd és válaszol. Üdv. ui.itt a nyár,te is inkább nyaralóhelyet keress,mint itt undokoskodj,jobbat tesz a lelkednek :)
2018. júl. 17. 10:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kempinget keresek lakókocsinak,hanem lakókocsis szállást=telepített lakókocsit :*
2018. júl. 17. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Monfalcone
2018. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem annyi eszem lenne, mint neked, csak megkeresném az olasz kempingek weboldalát.Van nekik, nyugi. Többet nem segíthetek.
2018. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Te nagyon okos lehetsz,és ezt nem veszi el tőled senki..Nem értem,hogy ha nehezedre esik normális,segítő választ adni,minek írsz??Egyáltalán minek olvasod el a kérdésem,ha tudod,hogy úgyse adsz értelmes választ.Csak rabolod vele a saját drága idődet.. Tudod ,vannak emberek,akik szívesebben kérdeznek másokat,mint nyúlnak a google-hoz.Na nekik találták k ezt az oldalt.Aki google-zni akar,tegye.Szíve joga.De aki kérdez,annak ne ez legyen már mindenre a válasz.Rohadt egyszerű:ha nem tetszik,hogy itt kérdznek,nem kell itt olvasgatni!üdv.szép nyarat
2018. júl. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!