Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha kairóba vagy marokkóba...

Ha kairóba vagy marokkóba esetleg tenerifére utaznék januárban, ott vannak olyan szállások, amik fűthetőek vagy legalább vannak rendesen zárható ablakok, amin nem jön be a huzat?

Figyelt kérdés
Nem utazási iroda ajánlataiban szereplő helyekre gondoltam, városi szállásra.
2018. okt. 23. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te, ott nincs hideg. Milyen huzattól félsz? :D Amúgy szállástól függ. Ne ugorj be egy olcsónak, mert úgy jársz, mint én. Volt zuhany, csak zuhanyfej nem és a csőből jött a víz. Az ablak egy szemétdombra nézett. De tényleg. Meg egy építkezésre. Ez utóbbi akkor tűnt fel, amikor zuhanyzás után beslattyogtam egyszálsemmiben és tudatosult bennem, hogy 20 perc alatt lett egy törött ablakom és pár - számomra teljesen érthetelen nyelven bókoló - munkásom.
2018. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze nappal nincs hideg csak este.
2018. okt. 24. 00:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Hotelekben légkondi van és azok általában 24 fokig fütik a szobát.


E`s bizony mindegyik helyen lehet akár tartósan is 10 fok, pulcsi napközben is elkelhet.

2018. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Januárban Tenerifén nyitott ablak mellett aludtam és így is melegem volt, szóval nem igazán értem a kérdést.. Ettől függetlenül 3 helyen is megszálltam a szigeten (Airbnb) és mindenhol rendes volt a szigetelés. Volt, ahol kaptunk egy kis elektromos fűtőtestet is, de persze nem kellett bekapcsolni.
2018. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A Kanári szigetek még januárban is kellemes hely, a házak többségében semmiféle fűtés sincsen. De ez nem is kell, ha belegondolsz hogy napközben 20-24 fok van olyankor is.

Amúgy a rendesen zárható ablak érdekes felvetés a részedről, ezek szerint még nem gondoltál bele, hogy arrafele a szaharai homok és a nyári meleg több kellemetlenséget okozhat, mint a junári éjszakai 12-14 fok.

2018. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Jó lesz a légkondicionáló az is tud fűteni . Én már voltam Egyiptomban januárban és meg kell mondja hideg van este és volt hogy kabátban aludtam .
2018. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyszer voltam télen olaszországban és olyan tüdőgyulladást kaptam, hogy 2 hónap betegállományra kellett mennem,mert a booking.com-on rendelt szobára azt írták, hogy van fűtés,de nem volt ( ill. volt haszálaton kívüli fűtőtest,de az nem ér semmit ugye ) a légkondis fűtés sem ért sokat, ellanben teljesen bepárásította a szobát, lehet attól is kaptam a tüdőGyulladást és az egész szállodában folyamatosan szellőztettek, pedig nem volt meleg: 4-14 celsius volt este-nappal.

Neked szerencséd volt tenerofén, hogy hőszigetelt ablakok voltak meg kaptál elektromos fűtőtestet.

Az olaszok nál azt sem tudták mi az.

2018. okt. 24. 23:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Általában nincs fűtés, emiatt már nekem is volt kellemetlen élményem több helyen. Olyan szállást foglalj, ahol van klíma, mert azzal fűteni is tudsz.
2018. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Látom, többen gyakorlott utazók itt. Hosszabb távra Tenerifén hol lehet lakást bérelni, tudja valaki? 2-3 hónapra kb.
2018. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És mi a legnagyobb hideg Tenerifén télen tartósan?
2018. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!