Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudtok európában jó szállásoka...

Tudtok európában jó szállásokat olcsón? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig nagyon érdeklődő és kíváncsi voltam a világunkkal kapcsolatban. Budapesten vagyok kollégista. Az itteni életet tekintem az első nagy felfedezésnek/kalandnak az életemben. Tavaszi/nyári szünetben szeretnék repülős, vagy vonatos bakpack tour-okat csinálni, amolyan "fiatalos minimálkényelemmel" a fő a kaland, nem a teljes ellátás. Bejárnám európát a fényképezőgépemmel, hogy majd mesélhessek róla, milyen szépeket láttam, tapasztaltam, amíg fiatal voltam és szabad (tudjátok, nem üzleti út, vagy csaladi vakáció, ahol gyerekbarát szállodában wellnessezel). Abban segítsetek kérlek, hogy olcsó szállást ti hol találtatok európán belül, couchsurfing, airbnb, vagy valami olcsó gyöngyszem szállodában? Praktikákat, továbbá fiatalos, bulis városokat is szívesen fogadok. Aki akar az útitársam lenni, csatlakozhat! 😁

2019. jan. 30. 01:23
 1/1 anonim válasza:

Lido di jesolo melletti Aqualandia, Amszterdam, Berlin, Madrid, Hamburg, Liege bungee jumping-ni,Alton Towers Anglia, Cable park Velence (Magyarország)

Éld ki magad :)

2019. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!