Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A bookingon foglaltam szállást...

A bookingon foglaltam szállást de találtam olcsóbbat. Viszont ha lemondom akkor kérik az árát azonban a régi kártyám adtam meg ami ma lejárt és pénz sincs rajta. Így akkor ugye nem tudnak levonni?

Figyelt kérdés
Vagy behajtják máshogy? Külföldi szállás.

2019. febr. 28. 11:06
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
75%
A foglalásnál a kártyád adatain kívül ott van a neved meg mindás adatod is......te komolyan azt gondolod,főleg így 2019-ben,hogynem fognak megtalálni?!?te jól megxopatod őket mert se pénz,meg nem is mentek el,és akkor úgy gondolod,hogy ez így rendben is van,és mindenki megy dolgára!Remélem ráadásul az eu-n belül foglaltál valahova,mert úgy kb 10masodperc megtalálni téged.........
2019. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Olyan helyen foglaltál, ahol nincs ingyenes lemondásra lehetőség?

Nem ellenőrizte a rendszer a kártyádat? Próbából le szoktak venni egy jelképes összeget, hogy kiderüljön, valós, aktív számlához kötődik-e a kártya.

Előfordulhat, hogy behajtják rajtad az összeget, főleg ha jelentősebb, s kára keletkezik a szállásadónak. Első alkalommal talán nem de a bookinból is kizárásra kerülhetsz.

2019. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Nem fog történni semmi, én is mondtam már le vissza nem térítendőt és bookingon bejelöltem, hogy találtam olcsóbbat (lemondásnál kérdezik az okot). Egyébként még aznap lefoglalta más
2019. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem te az oksabbikfajta kérdező vagy, meg fogod tudni válaszolni magadnak levonják e a pénzt a kártyádról ami csóringer.

De innentúl azt is fogod tudni ugye hogyan foglaljál ilyeneket?

2019. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!