Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Romantikus hotel Budapesten?

Romantikus hotel Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék a baratnommel elmenni picit nyugiba a kolibol egy ejszakara valamilyen hotelbe :)

Neztem hotelokat, de eleg dragak :( nem az, hogy nem szeretnek ennyi kiadni hanem egyetemista kent egyikunk se engedheti ezt meg.

Esetleg nem tudnatok olyant ami jo, megfizetheto ( ossze vissz 10E alatt ) ket fo reszere? Egy ejszakarol lenne szo.

Vagy nagyon furi ez meglepetesnek?

Koszi elore is!

19/L



2019. márc. 3. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglepetésnek tökéletes, de az igazán jó helyek árait nem dolgozó emberként nem hiszem, hogy ki lehet gazdálkodni. Úgy érzem, nem a rongyrázás lenne a cél, márpedig az elvonuláshoz egy kis erdei ház vagy falusi apartman is tökéletes hely.
2019. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez de viccesen hangzik: Korall Villa vagy Korda Villa. Jól körül kell nézni, booking.com meg ilyesmi és beszélni a helyekkel és akkor 10e-ből szerintem ki lehet fogni valamelyiket. Ezek zöldövözeti, csendes, meglepően jó review-kal rendelkeznek ahhoz képest, hogy mennyibe kerülnek. Attól még három csillagos, egyszerű helyekre kell számítani sajnos.


Amikor én Budapesten landolok, általában a Dominika Panzióban szoktam 1-2 napig pihenni, átállni (9 óra a különbség), szuper barátságos személyzet, olyan csönd van, hogy hihetetlen, de attól félek, azt nem lehet beszuszakolni 10e-be, de egy kérdést megér.

2019. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!