Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol erdemes szallast foglalni...

Hol erdemes szallast foglalni 2-3 ejszakara, melyik oldalon a legolcsobbak?

Figyelt kérdés
Kozeli Europai varosokba szeretnenk utazni, 2-3 ejszakat szeretnenk a szallason tolteni, 3-an. Melyik oldalon lehet kifogni nagyon olcso szallasokat? Tenyleg csak alvasra kene, de azert kulturalt kornyezetben. AirBnb-t ismerem, de amikor ott neztem, csak nagyon draga szallasokat talaltam (Becsben), pedig tobb ismerosom is mondta, hogy nagyon olcson talalt ott szallast. Ez mitol fugg, mikor/hol/hogy lehet ezeket jol kifogni? Koszonom!

#oldal #foglalás #kulturalt
2019. márc. 17. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a booking.com szokott itt Európában a legjobb lenni. Szoktam nézegetni a Tripadvisort, ott több foglalási oldal ajánlatait megadják.

Szerintem az Airbnb egy túlhájpolt dolog és nagyon drága lett. Vannak itt Budapesten ismerőseim, akik az Airbnb-n hirdettek, de átmentek más oldalakra, mert olyan kezelési költség van az Airbnb-n, amit már senki nem fizet meg.


Amúgy meg a szállásárak az utóbbi pár évben mindenhol nagyon megemelkedtek, virágzik a turizmus. Olcsó szállások már nem nagyon vannak, vagy nagyon tré helyek.

2019. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!