Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com fizetés problémák...

Booking.com fizetés problémák (utalás/helyszín)?

Figyelt kérdés

Foglaltam egy szállást booking.com-on, megjött a levél hogy töltsem le az appot, ez meg is történt. Bankszámla adatokat NEM kellett megadni.

Erre azt írja nekem, a fizetési információ fül alatt hogy "fizetés: a fizetés közvetlenül a szálláson történik, a szállás csak készpénzes fizetést fogad el."

Erre utána közvetlenül: "Előrefizetés: Önnek előzetesen fel lesz számolva a teljes ár 30%-a a foglalást követően, és a fennmaradó összeg az érkezést megelőző 14 napon belül." :D

Most akkor mi a fa**? Bankkártya adatokat nem kellett megadnunk, 1 órája kaptam meg a a levelet az appról és ez van benne. Mondjam le még ingyenesen vagy mi? Előre kell majd utalnom, küldenek később bankszámlaszámot vagy mi?


2019. ápr. 14. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd szólnak ha akarnak valamit.
2019. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nagy kavarás van a bookingon, többektől hallottam, hogy a számlájukról is levont a az összeget meg a helyszínen is ki kellett fizetni és a számlájukra nem is került vissza. Én most a helyedben kerülném, ameddig rendbe nem vágják a rendszert. Kérdezd meg a szállásadót hogy más oldalon fent van-e a szállás és foglald le ott.
2019. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sablon levelet küldenek. Értelemszerűen nem tudnak levenni semmit ha nem adtál meg adatot nem? Ennyire nehéz valamit értelmezni?
2019. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de lakcím, név az oldalon meg van adva. Es ha 24 oran belul nem mondom le, akkor elmeletileg az ár 30%at ugyanugy bevasaljak majd ez alapjan rajtunk, akkor is ha ha megsem ezt akarnank választani. Tekintve hogy lefoglaltuk a szállást de egy nyavajas email nem jott hogy akkor kinek kell utalni meg mit es meddig. Ezert kerdeztem azt hogy esetleg mas volt e mas ilyen helyzetben hogy nem kértek kartya adatokat kesobb megis utalni kellett. De ugy latom kedves harmas te nem ez az ember vagy. 🙄
2019. ápr. 14. 16:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a segítséget azért, küldtem nekik emailt tegnap, és ma válaszoltak vissza, bankszámla adatokkal hogy mennyit kell elküldeni, a maradékot pedig helyszínen kell. :)
2019. ápr. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!