Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Csak gazdag emberek járnak a...

Csak gazdag emberek járnak a felsőtárkányi Bambara Hotelbe?

Figyelt kérdés

Egy éjszaka 2 főre ott 50.000-től indul. Szóval egy hosszú hétvége 150-200 ezer?


Gondolom kell nettó milliós havi fizetés ahhoz hogy ez ne fájjon?



2019. máj. 5. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a testvérszállodajukban, a Shirazban voltam. Karácsonykor találtunk egy kedvező kuponos ajánlatot főszezonon kívüli munkanapokra és az idézetthez képest kevesebb, mint féláron tudtunk ott pihenni. Az eddigi legjobb wellness-élmenyem volt, úgyhogy azóta is vadászom az esetleges ajánlatokat, de nem láttam olyan jót. (Én 2017 karácsonyakor a maiutazas.hu -n foglaltam.)
2019. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Irigykedünk, irigykedünk? "Jó" magyar tulajdonság :-(Nem, én sem járok oda egyébként, de akkor most szélesítem egy kicsit a látókörödet:

- ahogy az első válaszoló is írta, lehet, hogy valaki kifog épp egy akciós ajánlatot, de van más megoldás is:

- köztudott, hogy szinte már csak a Szép kártyára mennek a munkaadói cafeteriák, így ha valaki kap pl. 240 ezer ft adómentes szép kártya cafeteriát, akkor simán eltöltheti ott a hétvégéjét és még egy fillérjébe sem kerül. Ennyi.

2019. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

" és még egy fillérjébe sem kerül. "


Hogyne kerulne, a keresetenek egy reszet koltotte el. :)

2019. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2


Irigykedés nem volt a kérdésfeltevésben. De ha még is úgy gondolod kérlek idézd azt a részt.


Arra voltam kíváncsi hogy kb. milyen fizetés kell ahhoz hogy ezt szemrebbenés nélkül ki lehessen fizetni.

2019. máj. 5. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

3-as, nagy tévedésben vagy: a cafeteria NEM A KERESETED - az egy olyan elem, ami adható, de nem kötelező. ugyanolyan, mint a jutalom - ha nem kapsz, így jártál .-(

Nagyon sok munkahelyen (állami és versenyszféra egyaránt) NINCS cafeteria egyáltalán.


Amúgy nem te voltál az, aki megsértődött, mert a munkáltató másik zsebbe akarta a juttatásodat adni, mint ahogy Te gondoltad/kérted,

Csak azért, mert már ott is elmondtam, hogy a cafeteria NEM a kereseted. max ki van bővítve vele, de pl. épp a 240 ezer ft az ADÓMENTESEN adható - tehát már csak ezért SEM a kereseted (mert az után adózol, ugyebár)

2019. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Azert nem ritka Magyarorszagon, hogy egy harmicas eveiben levo hazaspar osszesen keressen netto egy milliot havonta, ezzel meg nagyon tavol vannak a "gazdag" kategoriatol.
2019. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nettó 230ezret, párom nettó 160ezret keres, de évente mi is elmegyünk nyaralni vagy wellnesezni, nem kell ehhez milliós fizetés, hogy egy kicsit félre tudjunk tenni szórakozásra is
2019. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Csak azért, mert már ott is elmondtam, hogy a cafeteria NEM a kereseted. max ki van bővítve vele, de pl. épp a 240 ezer ft az ADÓMENTESEN adható - tehát már csak ezért SEM a kereseted (mert az után adózol, ugyebár)"


Nem adozas szempontjabol mondtam keresetnek. Es egyaltalan nem ajandekba adja a munkaltatod, hanem a munkadert cserebe, hogy tovabbra is neki dolgozz, hogy versenykepes maradjon az osszkereseted. Nem veletlenszeruen osztogatjak, ez nekik koltseg. Es ha elkoltod egy valamire , masra mar nem koltheted el, mar csak ezert is butasag a nem kerul egy filleredbe allitasod.

2019. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bruttó 300. És ki tudok fizetni egy ilyen pihenést. Mondjuk én be tudom osztani a pénzt.
2019. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Igen, csak a gazdagok. Regebben tobbszor voltam en is, de miota igy elszalltak az araik, mashova jarunk. Van eleg wellneshotel az orszagban.


Megelozendo a tovabbi kerdeseket, netto 1M felett van a csalad bevetele havonta, megis dragallom egy hosszu hetvegeert a 250-300e forintot.

2019. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!