Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet a Four Seasons aulajaban...

Lehet a Four Seasons aulajaban uldogelni, ha nem vagyok vendeg?

Figyelt kérdés
Tehat nem szeretnek bejelentkezni, de ha mondjuk uldogelnek ott 1-2 orat, megneznem az aulat, azert kizavarnanak, vagy legalabb megszolnanak? Sok hotelben megengedik tudom, de a Four Seasons azert egy masik szint...

2019. júl. 13. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A lobbi egy találkozóhely, egyes szàllodákban olyannyira így van ez, hogy még italokat, rágcsálnivalókat is lehet rendelni. Nyilván a hosszas egyedül ücsörgés feltűnik, de mondjuk ha időnként várakozó tekintettel nèzel körbe, az elegendő.
2019. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán minek? Mi ennek az értelme? Szobát nem tudsz ott kivenni, de instára meg posztolni akarod a szelfiket, hogy ott vagy? Vagy ott akarsz vmi pénzes pasit megfogni?
2019. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem menozni akarok. Az egyik kedvenc szineszem van ott, es mar nagyon regota hatalmas almom talalkozni vele :) Tudom, hogy keves az eselyem, mert altalaban nem a fobejaratnal mennek ki hanem a garazsoknal, de azert adok neki egy eselyt. Az elsonek koszonom
2019. júl. 13. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

minel csinosabban vagy oltozve, annal kevesebb arto tekintet fog erni

ha vki kerdezi mit csinalsz, csak mondd hogy varsz egy szallovendegre

ha kerdezi kire, mondd hogy nem tartozik ra


de tenyleg ne sportcipo, kopottfarmer komboban menj, mert akkor lehet hogy 10 perc utan udvariasan megkernek, hogy koszonj el...

2019. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!