Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Balatonfüreden ahol ki van...

Balatonfüreden ahol ki van írva hogy zimmer frei meg szoba kiadó az valóban úgyvan?

Figyelt kérdés
Nyár közepe révén ezeket a kiírásokat láttam és nem tudom eldönteni hogy valóban van kiadó szoba vagy csak a reklám kedvéért teszik ki..Árak tud esetleg valaki ?
2019. júl. 20. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezen én is szoktam gondolkodni. Meg azon is, hogy ahol ki van írva, hogy lángos, ott árusítanak-e, vagy csak reklámozzák a lángost. Legjobb, ha bemész, és megkérdezed. Ha van kiadó szoba, az árat is megmondják.
2019. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Gondolom ha nem lenne szoba kiadó akkor ki se lenne írva nem ?

Tegnap voltam lent és olyan rossz volt késő este hazautazni...

2019. júl. 20. 11:05
 3/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy fix tábla, vagy mozgatható?! Tesóméknál pl van egy nagy fix, ami mindig ott van, meg van egy hordozható, amit nyilván csak akkor raknak ki, mikor van is szabad hely. Egyébként meg a kapuról is lehet következtetni, általában akkor van kitárva, ha van hely, ha nincs, akkor csak amíg a vendégek jönnek-mennek.
2019. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindkettő fix tábla volt felrakva a kerítésre és idősek ültek a kis kertbe de a kapu ki volt nyitva...Csak mert jövő pénteken szeretnék lemenni egy kicsit aztán erre a lehetőségre gondoltam..
2019. júl. 20. 12:22
 5/19 anonim ***** válasza:
A fix táblák annyit jeleznek, hogy LEHET, van kiadó szoba.
2019. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De lehetséges hogy ilyenkor még van kiadó szoba 1 éjszakára ?
2019. júl. 20. 17:27
 7/19 anonim ***** válasza:
A Zimmer Frei dolog azért már szerintem Európában kissé idejétmúlt köszönhetően a kialakult infrastruktúrának. Bookingon vagy Airbnb-n pillanatok alatt találsz az igényeidnek megfelelő helyet, egyből lehet foglalni, nincs lutrifaktor. Délkelet-Ázsiában szoktam ilyesmivel szórakozni, de ott ha megszívod is max 2 dollárral fizetsz többet, míg egy rafkós magyar, ha tudja, hogy a környéken nincs több kiadó szoba és este van már, simán elkér kétszer annyit.
2019. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sajnos füreden nem nagyon van még ha 2 éjszakát foglalsz akkor se..Annak meg nincs értelme hogy reggel lemegyek azt este hazajövök...A zimmer infon nézegettem kiadó szobákat...Azokat egyébként érdemes felhívni ?
2019. júl. 21. 12:23
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve gondoltunk egyet és úgy mentünk el Füredre, hogy nem volt foglalásunk. Leparkoltunk és elkezdünk sétálni, nézegettük az apartmanokat. Az első helyen nem jártunk sikerrel, mondták, hogy sajnos teltház van. A második helyen is azt mondták, hogy teltház van, de várjunk egy picit, majd mindjárt körbe érdeklődi a szomszédokat. Egy telefont ejtett és mondta is a vonal túloldalán a hölgy, hogy nála van hely. Így lett egy elég jó apartmanos szállásunk, nem egy luxus, de teljesen jó, tiszta, szép, még medence is volt az udvaron, amit korlátlanul lehetett használni és reggelit is kaptunk. Összesen egy órába telt a keresés, szóval nem egy örökkévalóság volt. Annyi, hogy mi 4 éjszakát terveztünk maradni, de csak 3at tudtunk, mert csak annyira volt szabad hely.
2019. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor max lemegy az ember és keresgél..A luxus szállodára sajnos nincsen 36 ezrem azaz 1 éjszaka annyiba kerül,megtehetném de 1 éjszaka 36 az kicsit sok plussz ott is fullon vannak iyenkor...
2019. júl. 21. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!