Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsem először...

Mivel szőrtelenítsem először a kezem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lànyhoz kèpest elèg szőrös a kezem. Mèg sosem szőrtelenítettem a kezem ezelőtt, szóval nemtudom hogy menjek-e el kozmetikushoz hogy legyantàztassam, vagy gyantàzzam le otthon, vagy leepilàljam, vagy esetleg először próbàlkozzak szőrtelenítő krèmmel?

Tanàcsok ès tapasztalatok is jòl jönnènek.

15/L



2017. okt. 21. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Semmivel. 1-szer leszedeted, onnantòl bolond mòdra nő ismèt, ès olyan kezed lesz mint egy török férfiè. Sőt.
2017. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én borotválom, ahogy a lábamat is.
2017. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én borotválni szoktam, mert nekem a gyantától is ugyanúgy kinő pár nap alatt.
2017. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha már egyszer leborotválod/epilálod/gyantázod a kezed,akkor ne hagyd abba. És ha annyira erős a ször amennyire írtad,szerintem annál erősebre nem fog vissza nőlni.
2017. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Én gyantázom havonta. Hetekig sima utána és sokkal puhább mint mikor borotváltam.
2017. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen gyantát vagy epilátort ajánlanék. Borotvával én csak szenvedtem, de valahogy sosem volt jó. :/
2017. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én van amit epilálok (hónalj), van amit gyantázok (láb, kar). Már sok-sok éve így szőrtelenítek (26L), és a szőröm mindenhol puha, és nem is nő vissza mindenhova (Pl a lábamon vannak pici foltok ahol már egyáltalán nincs szőr)

Én meleg gyantát használok. Előtte be kell hintőporozni a területet, gyantázás után pedig lemosó olajjal átkenni. Esetleg egy nyugtató krémet is vehetsz, ha érzékeny a bőröd.

A borotvát egyáltalán nem ajánlom!

2017. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én borotválom a karom, lábam is, nekem ez vált be a legjobban. Az, hogy erősebben vagy sűrűbben nő vissza és előbb-utóbb olyan lesz mint egy férfinek, az szimplán baromság. Először epilátorral, majd gyantával próbálkoztam mert mindenhol azt olvastam, hogy az a legjobb, de nekem egyik sem vált be...Borzasztóan érzékeny bőröm van, mindkettőtől begyullad, gennyes lesz, fáj és viszket, valamint egy-két nap után már ismét látszódik a szőr, amit utána nem is tudnék leszedni egy ideig mert sok idő kell ahhoz, hogy meggyógyuljon a bőröm. Úgyhogy amint rendbejött a bőröm leborotváltam és azóta is borotvát illetve krémet használok.

Szerintem ezt ki kell tapasztalni, mindenkinek más válik be.

2017. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy borotválsz valamit, még nem fog effektíve több szőrtüsző megjelenni. Attól tűnik sűrűbbnek, hogy ezután minden szőrszál pontosan egyforma magas lesz...
2017. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!