Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok utalni OTP...

Miért nem tudok utalni OTP junior kártyáról?

Figyelt kérdés
Szeretnék neten keresztül utalni Junior kártyával, de ezt írja ki a Visszajelzés menüpontnál: "Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a szerződés beállításai alapján kizárólag az űrlapok használatával történő tranzakciók indítása engedélyezett." Ez lenne az első utalásom, szóval nincs mentett űrlapom. Mit tegyek?

2019. júl. 29. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az otp call centerét, és majd megmondják.
2019. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát kedves bajtársam (én is ezzel sz*pok).. Az OTP a világ leggörényebb bankja, a Junior le van korlátozva, mint a sz*r. 50.000 forintos napi limit, 50.000 ft max az ATM-ből, ami 1.500 ft készpénzfelvételi díjat felszámol. Ha teheted válts MKB Extrára. :)
2019. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet változtatni a hitelkeretet, nekem is otp juniorom van utolsó...
2019. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó előtti vagyok. 50.000 a max. Ha 51.000-ret írok be, akkor hibaüzenetet dob fel a smartbank. És a bankfiókban sem tudnak mit kezdeni. (nem mint ha akarnának valamit)
2019. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én beállítottam félmilliót, h ne kelljen számolgatni, nem tudom
2019. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Utalni azért nem lehet szerintem, hogy ne legyen az, hogy Jancsika átutalja valakinek az összes pénzét.

U.I.: Nekem korlátlan a napi limit, és a napi virtuális limit, a készpénzfelvételt pedig mi maximalizáltuk 100.000 forintra. És ahhoz hogy ezeket megváltoztasd, kell a szülő.

2019. aug. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
5-ös vagyok, Nem feltétlen kell szülő, mivel smartbankban is be tudod állítani. Tegnap jött egy frissítés a smartbank alkalmazásra, és át tudtam írni a limiteket. De az MKB akkor is jobb. :)
2019. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!