Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákszámlám volt OTP-ben, de...

Diákszámlám volt OTP-ben, de már egy éve nem járok az országba suliba ( csak 2 évig jártam, külföldi vagyok) Akkor be kell mennem lezárni a számlám vagy magától törlődik?

Figyelt kérdés
Nem hogy nekem kezelési költséget felszámolnak mert már nem vagyok ott diák, aztán ha bemegyek csak azt fogják követelni tőlem

2019. aug. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Be kell menned megszüntetni a számládat. Nem fog magától törlődni.
2019. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De magától átrakhatják nem diák számlává? Aminél már fizetnem kéne hogy fenntartják nekem?
2019. aug. 2. 16:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát mehetek mínuszba ha nem volt rajta semmi?!
2019. aug. 2. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
x kor felett átraknak jump számlára, asszem 26 évesen raktak át. De nem szó nélkül, küldenek levelet
2019. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Átrakhatnak és mínuszba is mehetsz, mivel a számlavezetési díjat akkor is vonják,ha nincs rajta semmi. Megszüntetni csak személyesen bankfiókban lehet.
2019. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos diák számlád van? Lehet, rosszul tudom, de az otpnek junior számlája van, annál meg csak az fontos, hogy 26 év alatt legyél.

De nyilván nem szűnik meg magától, szép is lenne, ha a bank csak úgy random megszüntetgetne számlákat. Ez a te országodban is így van. És ha már nem lesz ingyenes a számlacsomagod, felszámolnak havonta párszáz forint számlavezetési díjat plusz évente párezer kártyadíjat, szóval ha nem használod, szüntesd meg mielőbb, nehogy később meglepődj.

2019. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, 26 alatt vagyok és diák csak ugye ezt az az ország nem tudhatja :D
2019. aug. 2. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!