Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt olyan, aki igényelt...

Van itt olyan, aki igényelt babaváró hitelt, de az ígért 10 napon belül nem kapott választ?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van.

A 11-es válaszomban az okát is belinkeltem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

2019. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de nálunk rendben van a Tb-igazolás.
2019. aug. 3. 21:49
 3/13 anonim válasza:
17. nap... Mindent beadtunk az igenyléskor pedig hogy hiánytalanul
2019. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Melyik bank?
2019. aug. 5. 22:33
 5/13 anonim válasza:
Cib
2019. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma bementem a bankba, hogy érdeklődjek. Elutasították a hitelkérelmet indoklás nélkül.
2019. aug. 6. 16:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi sem igényelhettük meg.

Fizetés rendben van, tb rendben van, 8 hetes terhes a feleségem, azt mondták, várjuk meg a 12 hetes terhességet, addíg nem igényelhetjük meg, viszont akkor már a jövedelmét nem tudják figyelembe venni, így vagy megkapjuk az én jövedelmemre (1 gyermekünk már van), vagy el leszünk utasítva. CIB bank.

2019. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#17:04-es

Pont így jártunk mi is



"Mi sem igényelhettük meg.


Fizetés rendben van, tb rendben van, 8 hetes terhes a feleségem, azt mondták, várjuk meg a 12 hetes terhességet, addíg nem igényelhetjük meg, viszont akkor már a jövedelmét nem tudják figyelembe venni, így vagy megkapjuk az én jövedelmemre (1 gyermekünk már van), vagy el leszünk utasítva. (valószínűbb) CIB bank."

2019. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva! Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e ennek visszhangja! Erről nem beszél Novák Katalin, csak azzal van elfoglalva, hogy milyen sokan beadták az igénylést és ez milyen szuper. Arról nem szól a fáma, hogy milyen sok embert utasítanak el.
2019. aug. 8. 20:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és nekünk OTP bank
2019. aug. 8. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!