Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB vagy K&H? Melyiket válasszam?

CIB vagy K&H? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Bankszámlát szeretnék nyitni. A Bankmonitoron összehasonlítottam az ajánlatokat, aztán megnéztem a számlacsomagokat és a hirdetményeket. Végső soron a CIB és a K&H közül kellene választanom. Ebben kérem a segítségeteket. Leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Számomra legfontosabb a Netbank és a mobilalkalmazások megfelelő működése.

2019. aug. 5. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A CIB alkalmazása szerintem xar. A K&Hs kényelmesebb szerintem. Más dolgokban vannak nagy különbségek (hitelbírálat stb), de mindent összevetve xarmindkettő.
2019. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
CIBbel nekem nincs bajom
2019. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Melyik bankot ajánlod? A Bankmonitor alapján még az OTP és az MKB jöhetne szóba.
2019. aug. 5. 20:29
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Milyen fajta bankkártyát használsz?
2019. aug. 5. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Melyik számlámhoz? XD

van arany gold, egy ezüst visa és egy sima visa

2019. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*arany mastercard
2019. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

cib-nél vagyok több mint 10 éve.

Szerintem kiemelkedő a szolgáltatásuk. A cib24 telefonos ügyfélszolgálatuk teljesen jó, az ügyek 90%-át gyorsan el tudom intézni. Szükség is van rá, mert sajnos szinte sehol sincs fiókjuk, vagyis kevés helyen.

Hitelügyintézésben mindig gyorsak voltak. (Örs vezér teri Árkádot javaslom mindenre, ott elég ügyesek)


Az applikációjuk szerintem rendben van.


Ha kellenek a fiókok és atm és nem pesti vagy, akkor valszeg a cib nem neked való.

2019. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7: Micsoda véletlen, pont az Örs Vezér téri fiókot néztem. Nem vagyok pesti, de hetente legalább kétszer járok fel, tehát nem probléma. :)


Ha jól néztem a GIRO táblában, 10700330 az Örs Vezér téri fióknak a kódja. Így kezdődik a számlaszámod?

2019. aug. 5. 22:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Így kezdődik, de ehhez nincs köze az Örs Vezér téri fióknak.

a 3 számsorból első a bankot azonosítja, a második az ügyfelet, a harmadik pedig az alszámlát. (biztos van ettől eltérés is, de többnyire ez a rendszer)

2019. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én most az első 8 számról beszéltem.

A 10700330 esetében a 107 a CIB kódja, a 0033 a 33-as bankfiókot (azaz az Örs Vezér téri fiókot) jelöli, a 0 pedig ellenőrzőszám.

A második 8 számjegy valóban ügyfelet azonosít, a harmadik 8 számjegy pedig a CIB-nél az alszámla.

2019. aug. 5. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!