Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP - Készpénzt számlára kérdés?

OTP - Készpénzt számlára kérdés?

Figyelt kérdés

Ha készpénzt szeretnék a bankszámlára tenni, és ezügyben meglátok egy bankfiókot, akkor..

1: Ez a tranzakció nekem pénzbe kerül, vagy ingyenes?

2: Ha pénzbe kerül, kb mennyit vesznek le egy ilyen alkalommal? (esetleg van megadott %, vagy fix összeg?)

3: Vinnem kell oda magammal bármit, a bankkártyámon kívül?

- A bankszámlám jelszavát, és bejelentkezési adatait nem tudom, elvesztettem őket

- Esetleg személyazonosító kártyát vigyek magammal?

- Lehet új jelszót stb kérni? (Már ha kellenek ezek az adatok ahhoz, hogy készpénzt tegyek a számlámra)



2019. aug. 6. 10:09
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Ingyenes a pénz befizetés.

Normál esetben nem kell azthiszem személyi vagy ilyesmi ha csak pénzt tennél a számlára.

De ahoz hogy pénzt tegyél fel a számlára biztos nem kell jelszó meg személyi meg semmi.


Sőt be sem kell menni személyesen. Vannak olyan ATM-ek ahol lehet befizetni számlára. Az OTP oldalán megkell nézni hogy a közeledbe hol van ilyen ATM - szerintem ez a legegyszerűbb. Nem kell sorba állni, várni stb. A pénz abban a pillanatban a számlán van. Ebben az esetben csak a bankkártyára van szükség.

2019. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A készpénzbefizetés ingyenes. A személyidet vidd. Én vinném az adókártyám is, bár arra valószínűleg nem lesz szükség.


A bankban biztos segítenek új leszó igénylésében.


Ahogy #1 is írta vannak automaták ahol lehet kp-t befizetni.

2019. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A befizetés ingyenes, személyi kell minden esetben akkor is, ha saját számlára fizetsz, akkor is, ha máséra.
2019. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!