Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges online pénzváltás,...

Lehetséges online pénzváltás, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

A pénzem egy részét értékpapírba illetve egy kisebb hányadát más devizába fektetném, valószínűleg CHF.


Erre mi a legegyszerűbb megoldás? Én az otpnél bankolok, online hirtelen nem láttam erre opciót, feltételezem, hogy kellene egy deviza számla is, aminek megint csak díjai vannak.


Egyszerűbb lehet egy egy sima váltóba elmenni, ahol éppen a legjobb az árfolyam majd otthon eltenni a pénzt biztos helyre? Nem, nem milliókkal sétálnék be, mint a sebhelyes arcúban, csak pár százezer ftról lenne szó. :)



2019. aug. 9. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár száz ezer forintnál szerintem az eladási/vételi árkülönbözet kb elvinni az összes hasznod.
2019. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Revolut, ha gondolod küldök ajánló linket, és kapsz 3000 Ft-t ingyen.
2019. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

leopay.eu


5 féle deviza számlát ingyen fenntarthatsz különböző devizában is.

2019. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Revolut. Ingyen vált neked, egész jó árfolyamon a bankokhoz képest, online olyan devizában nyithatsz számlát, amilyenben akarsz. Forintban is. Kapsz hozzá bankkártyat is. Otp-s számládra is tudsz onnan átutalni, ha arra lenne szükséged a jövőben.
2019. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fxtrade.oanda.com
2019. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!