Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti hány havi/évi megtakarításo...

Ti hány havi/évi megtakarításotokból tudnátok összegyűjteni 9. 000. 000. forintot?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy lakásra gyűjtünk. Összesen 9 millióra van rá szükségünk. Nincs kiemelkedő fizetésünk így épp számolgatjuk, hogy hány év mire összejön, ha az eddigi tempóban haladunk.


Csak kíváncsiságból kérdeném, ha esetleg valaki névtelenül megosztaná, hogy nektek mennyi idő lenne most egy lakás önerejének (+ egyéb díjak) összegyűjtése?


(u.i.: babaváró és CSOK nem opció)



2019. aug. 11. 20:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
1-1,5 év. Szoftverfejlesztő, mamahoteles. Lehet lepontozni.
2019. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 4 év.


"1-1,5 év. Szoftverfejlesztő, mamahoteles. Lehet lepontozni."


Ez valóban elég furcsa. Havi 1 milliót keresel és nincs igényed arra, hogy önállóan lakj. Nem csodálkozom, ha lepontoznak. :)

2019. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
11%

> Ez valóban elég furcsa. Havi 1 milliót keresel és nincs igényed arra, hogy önállóan lakj. Nem csodálkozom, ha lepontoznak. :)

Valahogy havi 1 millió feletti nettóval a legkevésbé sem zavar, ha egy anonim oldal felhasználói lepontoznak.

2019. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
74%
Persze, mert az a célod, hogy felkeltsd a figyelmet, amit a valo3 életbe nem kapsz meg.
2019. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%
Ha fel akarnám hívni a figyelmet, nyilvánossá tenném az instámat. Igazából csak az irigykedő embereket szeretem olvasgatni.
2019. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%
A mamahotelre irigykedjünk, vagy a kamu fizetésedre?
2019. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%
Szabad országban élünk, szóval rád van bízva. Hajrá, hajrá.
2019. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
42%

@22:12


Nem tudom melyik utal durvább személyiségzavarra.


Az hogy ekkora fizetéssel anonim emberek irigységén élvezkedsz vagy az hogy ekkora fizetést kamuzol hogy azon élvezkedj hogy anonim emberek a kamu fizetésedre irigykednek.

2019. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
17%
Egyelőre leírtam valamit, aminek kapcsán hárman rontottatok nekem. De igen, biztosan nekem vannak pszichés problémáim.
2019. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ide kapcsolódó válaszokat!

Ha lehet az anonim veszekedést hanyagoljuk.

Nekünk ha jól számolom nekünk olyan 4,5 év kell majd, ha nem változik a fizetésünk. Kicsit kevesebb, ha megszorítanánk a nadrágszíjat vagy kapnánk emelést. És kicsit több, ha valami baj ütne be.


Belegondolva, elég motiváló, hogy kb 30-as éveim elejére összejöjjön.


Köszi a válaszokat!

2019. aug. 11. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!