Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Az UnCredit appon keresztül tudok utalásnál tudok bizonylatot lementeni?

Elrontottam néhányszor a jelszómat, ezért a SpectraNet-ből ki vagyok tíltva. Tudom, hogy ilyenkor be kell bennem a bankba, de nekem holnapig át kéne utalnom egy összeget, aminek bizonylatát le kell töltenem/mentenem, és a bankba a holnapi napon nem tudok bemenni.

A lényeg, hogy telefonon keresztül tudok csak jelenleg utalni így, de ott nem tudom, ha elutalom utána le tudom-e menteni vagy hogyan működik. Attól félek, hogy elutalom és semmi nyoma nem lesz, tehát nem tudom a bizonylatot se lementeni.

Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Unicredit, bizonylat, átutalás

aug. 13. 21:51  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Utalásnál melyik limit számít? (otp)
Utalásnál fontos a bank neve, vagy elég (a név meg) a számlaszám?
Mi a legjobb megoldas kulfoldi utalasnal?
Négy nappal ezelőtt volt egy online kártyás tranzakcióm, emailben kaptam bizonylatot. De a bank még nem könyvelte le. Ez nem probléma?
A k&H bank online utalásnál hogyan tudok bizonylatot nyomtatni az utalásról?
Lehetséges e az, hogy K&H bankból K&H bankba utalásnál hétfőn utaltak pénzt és kedden még nem kaptam meg? Bizonylat van róla, vagyis lefényképezve mutatták meg, mivel nem a...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!