Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mostanában valami fiatalok...

Mostanában valami fiatalok költözését segítő program van?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elköltözni a szülőktől,de minden hitelnél kérnek + 1 házat fedezetül.Nem akarunk szüleink házára terhelni,nekünk meg ugye nincs ingatlanunk.Csak az albérlet marad?!
2010. júl. 13. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla. Most vettem lakást és csak adókedvezményt kaptam(mármint a lakás vásárlása után fizetendő adóból) mivel 30 év alatt vagyok, meg első lakás.
2010. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ-legalább ez van.
2010. júl. 13. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már most 21 évesen nyitottam egy lakáskasszát, ahova havi 20 ezret utalok. És minimum 4 maximum 8 év után kivehetem a pénzem, plusz a kapott állami támogatást, viszont ezt csak lakás/ház/telek vásárlásra/felújításra/bővítésre lehet felhasználni. Így talán könnyebb lesz egyszer saját lakást vennem.
2010. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezen mi is gondolkodtunk,de most szeretnénk költözni:)Amúgy jó dolog,legalább azt a pénzt nem költöd el és kapsz is még mellé.Mondjuk nem sok gyűlik össze,és hitelt is csak kb.a duplájára adnak,hiába fizettél nekik évekig pontosan.Mi ezt úgy számoltuk ki,hogy fizetek 4 évig(kb.másfél millió)erre 3 millióig adnak hitelt,és ez max önerő lehet a következő hitelnél,ami a házra menne-tehát 2 hitel:S
2010. júl. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!