Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha szorult helyzetbe kerültük...

Ha szorult helyzetbe kerültük pl. hónap végén, közepén (mindegy mikor), akkor hova kihez fordultok? Ismerősökhöz, hogy adjanak egy kicsit? Vagy boltba mentek hitelért?

Figyelt kérdés

Esetleg eladjátok a dolgaitokat? És ha kértek kölcsönt mekkora "pofátok" van, mennyit kértek egy összegben?


Bocsi a ok kérdésért,csupán kíváncsi vagyok,ki hogy oldja meg az ilyen szitukat.


2010. júl. 13. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére van félre téve pénzem, abból veszek mindig kölcsön, de sajna mindig mínuszba vagyok vele:S
2010. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
max rokon, de inkább takarékoskodok és spórolok ezerrel
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben..Marad pénzünk a fizetésig..
2010. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mellettünk lévő élelmiszerüzletben engednek egy kis hitelt, úgyhogy ha végképp nem tudunk kijönni, akkor ez a megoldás még hátravan. Ha meg muszáj kérni, akkor két szomszédtól szoktunk, mikor melyik segít, max 5000-ig szoktunk kérni, és a lehető leghamarabb visszaadjuk.
2010. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig nyújtózkodok, ameddig a takaróm ér.
2010. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És ha nem tudsz miből spórolni?

nekem gyesem van páromnak összevissza van munkája,hol van,hol nincs.

2010. júl. 13. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre szokták mondani, hogy mint a mesében: hol volt, hol nem volt.. :)

Én ilyen helyzetben a kisboltból szoktam kérni, de az is olyan gáz, hogy mostanában már inkább felküzdöm magam valahogy arra, hogy legyen mindig egy kis tartalék pénzem (ha nincs más, úgy, hogy csak két naponta eszek), és akkor ahhoz nyúlok hozzá ilyenkor. Azt meg meg kell tanulni, hogy ezt a félretett pénzt úgy kezeld, mintha nem is lenne, amíg nagyon nem muszáj.

2010. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Halóóóó.de eleve félretett pénzünk nincsen!!!

A SEMMIBŐL H TUDSZ SPÓROLNI?

2010. júl. 13. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mi most úgy spórolunk,h csekkeket befizettük, és csak azt esszük ami otthon van. Nem járunk autóval, nem megyünk sehova. Kb így:S
2010. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!