Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Visszaigényelhető a számláról...

Visszaigényelhető a számláról hiányzó pénz valamilyen módon?

Figyelt kérdés
A tegnap éjjel ültem a kocsmába és egyszer jött egy üzenet, mi szerint a FIFA levett egy tetemeswbb pénzösszeget a kártyámról minden előzmény nélkül. Egyedül csak a játék megvételére költöttem pénzt, előrendeltem a Fifa 19'-et és ennyi, de az egy éve volt, és azóta semmit sem. em én akartam és nem is voltam online, hogy félrekattintsak, a játékban semmi változás nem történt, sem értesítés sem semmi.
2019. szept. 21. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelentsd a bankodnak - majd ők megmonják, mit lehet tenni.

Bár számomra az is elképzelhető, hogy ha egy éve előfizettél a Fifa 19-re, akkor tulajdonképpen egy ismétlődő előfizetésbe mentél bele és most levontak a Fifa 20'-ra (előrendeltem a Fifa 19'-et és ennyi, de az egy éve volt).


Nézd meg, hogy ugyanaz az összeg-e vagy picit magasabb, ha árat emeltek.

2019. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!