Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Postán bármilyen számlaszámra...

Postán bármilyen számlaszámra tudok pénzt befizetni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy készpénzt viszek, és pl egy más banknál vezetett folyószámlára szeretném rátenni. Ha lehet, van valami költsége?
2019. okt. 9. 07:49
 1/6 anonim válasza:
61%
Semmilyenre sem.
2019. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Postán csak csekket tudsz befizetni: a Magyar Posta meg a bankok két különbőző dolog.

De még bankoknál is úgy van, hogy OTP számlára csak OTP banknál tudsz befizetni készpénzzel, K&H-sra KH-nál, stb.

2019. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Dehogynem lehet számlára fizetni, de nyilván csak akkor, ha ott nyitottad a számlád,a Posta a Takarék Kereskedelmi Bankkal van szerződésben.

Egyéb esetben rózsaszín csekkel tudsz számlára befizetni, de annak feladási díja van. Egyszerűbb, ha bemész a saját bankodba, de a legegyszerűbb, ha netbankon keresztül utalsz.

2019. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

3-as, felhívnám figyelmedet a kérdésre.

Ezt írod:

"Dehogynem lehet számlára fizetni, de nyilván csak akkor, ha ott nyitottad a számlád,"


A kérdező viszont azt kérdezte, hogy MÁS BANKNÁL VEZETETT számlára. Tehét a Postán nem lehet egy CIB-bankos számlára befizetni.

Amúgy tök jó, hogy lehúztátok a 2-es válaszomat, mert így a kérdező nem fogja tudni, melyik a jó válasz, azt elmegy a postára Cib-re befizetni, aztán lesz csodálkozás, hogy nem lehet.

2019. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 4-es, azért írtam le, hogy lehet, a postán befizetni, mert az egyik okos azt állítja, hogy egyáltalán nem lehet. Ezt, mint egy mellékes dolog közöltem.

Ezzel együtt a kérdezőnek is pontosan válaszoltam, ha nem tűnt volna fel, de okoskodjál csak. Mellékesen főpénztárosként dolgozom évek óta, de ismet megkaptam a 0%-ot, mert pontosan leirtam milyen lehetőségei vannak a kérdezőnek, éljen a sok okostojás.

2019. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Valóban az volt a megoldás, hogy saját bankba kellett mennem 60 km-re. Ezt szerettem volna megúszni.
2019. okt. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!