Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Revolut és a Monese tényleg...

A Revolut és a Monese tényleg megbízható?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ajánlotta őket, arra hivatkozott könnyebb a pénzkezelés eu-n belül, valamint 5000ft-ot utalnak elvileg ingyen ha regisztrálok, egy éven belül tervezek kimenni így lehetséges, hogy ez hasznomra válna. Hallottam is már ezekről de tartok egy esetleges átveréstől szóval gondoltam megkérdezem itt. A segítséget előre is köszönöm!
2019. okt. 9. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Revoluton ha sokat mozog a pénz rajta akkor letiltja a bankszámlád és az egy dolog hogy nem férsz hozzá a pénzedhez, vissza sem kapod sokszor, ügyfélszolgálatot nem lehet felhívni, email-re nem válaszolnak, chatbot sem működik. Addig zárolják a számládat amíg TE nem bizonyítod be hogy honnan jutottál a pénzhez. Haverom is hiába küldte a bankszámlakivonatot, munkabérigazolást stb.még mindig zárolva van neki. Ha ezt a kockázatot bevállalod akkor valóban kapsz 5000 ft-ot és ingyen utalsz.
2019. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Revoluton csak kis összeget érdemes tartani. Pl. tudja bárki, kik vannak mögötte...?
2019. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak kis összeget érdemes rajta tartani.
2019. okt. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bodó Renáta Izabella válasza:

Szia. Én is kételkedve álltam neki hogy biztonságos e, nem e visszaélnek az adataimmal stb. Én a Revulot-ot nem ismerem csak a Monese-t de azzal teljesen meg vagyok elégedve. Eddig mindenhol elfogatták. (Spar, ételfutár, kisebb boltok, wish stb) A legjobb hogy ingyenes és nem számolnak fel semmilyen havi díjat. Persze van olyan ami havidíjas de az elején ki kell választani melyiket szeretnéd.

A legnagyobb segítség a kint dolgozóknak mert ott ugye kinti lakcimhez van kötve és ezt mindenhol elfogadjak. Tényleg jó.

2019. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!