Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek adategyeztetés...

Szerintetek adategyeztetés céljából az Erste honlapján található Okmánymásolat beküldése szekcióban, elfogadják ha a személyi igazolvány és a lakcímkártyáról egy jól látható/kiolvasható fényképeket töltök fel?

Figyelt kérdés

Illetve így elkerülhetem hogy személyesen

kelljen be mennem a legközelebbi fiókjukba?


[link]


2019. okt. 22. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Oda van írva, egészen érthetően:


"Ennek megfelelően kérjük, hogy a személyazonosításra alkalmas okmányairól készített másolatokat - scannelt vagy lefotózott dokumentumként - juttassa el a Bank számára az „Okmánymásolat beküldése” gombra kattintva legkésőbb 2019. október 31-ig."

2019. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Azt írják az oldalon, hogy "...scannelt vagy lefotózott dokumentumként...".Így hát a fénykép megfelelőnek tűnik.

Az Adategyeztetés oldalukon pedig 3 lehetőséget sorolnak fel vagylagosan, ahogy megadhatóak az információk:

- feltöltés vagy

- e-mail címre elküldés vagy

- személyes találkozó.

Ha föltöltöd, nem kell személyesen bemenned a bankfiókba.

2019. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, ment a zöld kéz.:)Valóban

elsőre figyelmetlen voltam, nem olvastam végig.Közben

elküldtem az Erste oldalán is, igaz át kellett méretezni

a digitális fényképezővel készült nagy méretű képeket.De

a biztonság kedvéért elküldtem eredeti méretben is email.

Kérdés, hogy a kiemelt közszereplői nyilatkozat is szükséges?

2019. okt. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!