Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » November 7. -én kerülök le a...

November 7. -én kerülök le a KHR listáról. Kaphatok hitelt már azelőtt?

Figyelt kérdés
Tavaly november 7. óta passzív KHR listás vagyok. Gyorsan kéne hitelt igényelnem, de nem tudom érdemes-e bemennem a bankba emiatt holnap. Kaphatok hitelt akkor is ha 1 hét múlva kerülök le? Vagy nem állnak szóba velem előbb? (OTP)
2019. okt. 29. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy kapsz. Várd meg míg lekerülsz.
2019. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2019. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sőt ha addig igényelsz és meglátják lehet hogy bizalmasan jegyzik hogy régen problémás adós voltál. Várd meg hogy lekerülj, sőt ellenőrizd mielőtt beadod az igénylést.


Ha korábban az OTP bankkal volt hitelproblémád, érdemes másik banknál hitelt igényelni.

2019. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha passzív listán vagy, akkor egyedi elbírálása lesz a kérelmednek.

Ha a többi feltételnek megfelelsz, akkor menj be.

Tipp: kérj a honlapon visszahívást, akkor kapsz egy "kupont", ami 1% kamatkedvezményt ad.

2019. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom nem ok nélkül kerültél fel a listára. Örülj, hogy lekerülsz. Ha rajtam múlna, nem is lehetne lekerülni róla, semmilyen esetben sem.
2019. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!