Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek OTP junior számlája...

Akinek OTP junior számlája van használja az sms szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy minden tranzakciórol smst küld de 7db sms után nekem 190et von le.

Érdemes ilyen ár mellet bekapcsolva hagyni?


2019. okt. 31. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van netbank hozzáférésed, akkor szerintem felesleges - de ezt neked kell eldöntened, hogy megéri-e?
2019. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a kártya leginkább arra van, hogy amikor megérkezik a fizetés, akkor utána leveszünk róla pénzt, kevés kártyás vásárlás - zömmel itthon a kártya.

Ha állandóan magadnál hordod és esélyes, hogy elhagyod (berúgás, bulizás, stb), akkor megérheti, egyébként nem.


Már csak azért sem, mert most már az internetes vásárláshoz is kell biztonsági kód (telefonon jön) - egyszerre mindenedet meg csak nem hagyod el... :-)

2019. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már Junior számlán is volt, most Smart számlám van, és itt is használom.


Azért érdemes bekapcsolva hagyni, mert így bármilyen esemény után egyből van értesítés és bizonyíték. Ha nincs bekapcsolva, akkor sajnos a magyar bankrendszer hibájából adódóan nem tudod megnézni a tranzakciót, mert nem jelenik meg azonnal a Smartbankban vagy a Direkten.

2019. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es mi az oka annak ,hogy a netbankba jóval később jelenik meg?
2019. okt. 31. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem a nyári fizum ami maradt belőle az a számlámon van nem akkarom le venni. A biztonsági kódot meg eddig semmi nem kérte se eBay se AliExpress de a Playstation store gond nélkül le vonta a pénzt kód nélkül is😕
2019. okt. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!