Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Boltban azonnal intézik az...

Boltban azonnal intézik az áruhitelt helyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinéztem egy laptopot 600.000 körüli árral, melyre otp ad áruhitelt 0% THM 19 hónapra, és az a kérdésem, hogyha bemegyek a boltba és mondom, hogy "aztat szeretném" akkor ott helyben intézik a hitelfelvételt nekem, ha nálam vannak a szükséges dokumentumok, banki kivonatok stb., és kapom a terméket, vagy ilyenkor félreteszik a terméket és ha meglesz a hitel kapom, vagy hogyan?

Az e-mag előző hónapban leposzatott egy ilyen rendeléssel, de ugye az full online megy, és így napokba telt a hitelt felvenni, mire a termék elfogyott az emagnál, hiába volt megrendelve.

Ezért intézném élőben, de van-e értelme?


/Nem azért mert rászorulok a hitelre, hanem mert így kényelmesebb, szóval az offokkal hagyjatok, hogy hitelre ne is vegyek semmit, ráadásul ez kb mintha részlet lenne olyan (nincs kamat, nincs semmilyen plusz díj, utánanéztem, vágom.)/



2019. nov. 3. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze azonnal mar viheted is
2019. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, helyben intézik. Egyeztetnek a bankkal és, ha megadják a hitelt, viheted is a terméket. De nagyon sokszor eljátsza a bank, hogy a 0%-ot nem adja meg, de felajánl egy kamatos verziót, hátha elfogadodo.
2019. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen gyors válaszaitokat! :)


Emagnal Cofidis megadta (ami azota torolve lett), remélem OTP-ssel szerencsém lesz akkor ☺️🤞🏻

2019. nov. 3. 10:35
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Aki nem szorul rá hitelre, az nem hitelre vesz dolgokat. Magyarázhatsz bármit nekünk, magadat ne csapd be.
2019. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
#4: Hagyd, vannak ilyen emberek. Nem tudod nekik megmagyarázni. Hitel hitel hátán, aztán egyszer cska azon kapják magukat, hogy minden hónap végére elfogy a pénz. Én is ismerek ilyeneket, minden fillérért ugranak, de két autó, két motor, IPhone X és lehetne sorolni hitelre, csak a fizetés elfogy hó végére, pedig nem keresnek rosszul.
2019. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Megadja es ne hallgass senkire, ha nem krll hitel akkor is okos dolog felvenni
2019. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Kényelmesebb? Bemész, kifizeted, elhozod. Vagy online megrendeled és várod, hogy megjöjjön. Ennél, hogy lenne már a hitelfelvétel kényelmesebb?


Te azért akarsz hitelre venni, mert rá vagy szorulva. Ha nem lennél már rég megvetted volna E-magon.

2019. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ugy kenyelmesebb baratom, hogy valasztok hogy vagy 2 honapot sporolok ra, es kifizetem egyben, de nem koltok mas elvezeti cikkekre s földi javakra, vagy felveszek egy olyan hitelt, ami semmibe nem kerül, konkretan reszletfizetest jelent, es igy minimalis havi 25k kidobasaval az ablakon mar nalam van a termek. Tehat gyorsabb mint 2 honapig félretenni es gyorsabb mint 1 evig 30ezreket felretenni,es a termék mar a kezemben van, termeli nekem a, pénzt vissza mert ezen tudok dolgozni, es ezen jatszom, szorakozasom is megvan. Plusz mire kitermeltem volna akar csak 2 honapos spoeolassal az osszeget eluszott volna a termek, utolso volt amit megvettem, utana az oldalukrol is lekerult.


Nem vagyok naiv, hulyegyerek, utananeztem, utanaszamoltam mindennek, ezert irtam, hogy fölösleges offolgatni, es nem az en szuklatokorusegemet mutattatok be.


Akik normálisan tudtak valaszolni, köszönöm szepen, be is mentem, fel is-meg is vettem :) Szukseges iratok (szig,lc,adokartya), papirok (banki 3 honapos kivonat fizeteseimrol) nalam voltak, es gyorsan el is tudtak biralni.

2019. nov. 12. 11:41
 9/9 A kérdező kommentje:

Mint fentebb irtak, lehet van olyan aki vesz 50 dolgot hitelre, en egyet vettem, sztem havi 25k belefer a fizetesembe, hogy levonjak. Sot ha havi 100at vonnanak azt sem ereznem meg oszinten szolva, ugyhogy ennyit az egymas zsebeben turkalasrol, meg okoskodasrol. Az meg hogy van akinek honap vegere elfogy a penze lehet nagyobb luxusban, kenyelemben el mint te, es neki ezek a dolgok voltak fontosak. Persze lehet h szimplan hulye, es tulvallalta magat, mint aki bmwt vesz de nincs penze benzinre.

Az e magtol meg senki ne rendeljen, mert atszabszak az embert. Milyen mar hogy megrendelem, el a rendelés, es elfofy a termek mire en jovok? Akkor miert lehetetett megrendelni ennyien? Szóval ezert nem egyszerubb online sajnos, pedig nekem sincs semmi kedvem az emberekkel erintkeznem, de mikor magyarorszagom ilyen csicska roman cegek mukodnek, akiknek meg a tvben is le megy reklamuk es igy mukodnek akkor ink hagyjuk. Es nem elso eset volt, utoljara tavaly novemberben egy másik termeket is lehetett rendelni orrba szajba, csak epp elfogyott s akinek nem jutott visszakuldtek a penzet. Dehat akkor szafert lehet rendelni? Na m1. Ennyit az emagrol, alza pl korrekten mukodott, aqua, edigital stb, sehol nem tapasztaltam meg ilyet, meg ebay, ali, wish geeknel sem pedig az tényleg a legalja ocska kinai.

2019. nov. 12. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!