Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A revolut kártyára valò...

User8887 kérdése:

A revolut kártyára valò összeg ha sztornozva van számlámon vissza kapom pénzem?

Figyelt kérdés
Röviden arrol lenne szò hogy regisztfáltam egy revolut appon kártyát akartam rendelni de kért 3500 ft ot tehát nem ingyenes mint ahogy mondják erste bank kártyárol utaltam kaptam egy ellenörzö smst de a kodot mikor be irtam tulsokaig tartot ellenörzés igy hát meg szakitotam a vásárlást és tranzakcio folyamat sztornozva lett aztán meg probaltam mégegyszer de ott meg sms kodot nem irtam be és mivel meg gondoltam magam vissza léptem az is sztornozva lett mivel összeg nem volt a revolutomon akkor a 2 összeg a bankszámlámon maradt vagy levonták mert sms ugy küldte kodot hogy internets vasarlas de kodot 1 alkalomal be irtam de ellenörzest meg szakitotam második alkalomal meg nem irtam be akkor most számlámon ugyan annyi egyenleg van vajon ezeket amik sztornizva lettek nem vonták le ilyenkor
2019. nov. 8. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy meg nem vagy kozepiskolas se...
2019. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális választ kérek meg nyugtatlalk hogy semmi közöd hozzá ha kérdésre nem tussz rendesen válaszolni ne komentelj ide hanem told el magad
2019. nov. 8. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha el kéne olvasni, hogy mit írnak ki. Azt a pénzt átrakja a revolute számládra, amit később elkölthetsz vagy visszautalhatsz a magadnak. Ez szükséges a számlanyitáshoz (valamint így ellenőrzik, hogy van-e valós bankszámlád.) De lehet neked nem kéne akkor erőltetni a revolute-ot.
2019. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Long story short : a sztornozott tranzakciók összege nem lesz levonva az egyenlegedrol.
2019. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!