Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges, hogy törlődött a...

Lehetséges, hogy törlődött a tranzakció a rendszerből és visszakaptam a pénzt? (K&H)

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt fizettem online egy webáruházban. Le is vonták az összeget azonnal, SMS-t is kaptam róla és át is vettem a terméket. Tegnap feltűnt, hogy egy kicsivel több pénz van a számlámon, mint amennyi kellene. Utánaszámoltam és pont a vásárolt termék árával van több pénz rajta. Megnéztem a számlatörténetet és ez a tranzakció sehol sem szerepel. Nyoma sincs. Pedig mintha korábban már benne lett volna, bár ebben nem vagyok biztos.

Ilyenkor mi történhetett? Le fogják vonni később vagy ingyen vásároltam?

K&H Bank.



2019. nov. 20. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A K&H-nál vannak most informatikai gondok, lehet ez áll a háttérben.
2019. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!