Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2 órás bejelentésre tudok...

2 órás bejelentésre tudok valami hitelt felvenni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

kb 400 e ft ra lenne szükségem!

Fizetnem rendesen, csak a 2 órás bejelentés a rossz!

Amugy 16 órát dolgozom egy nap és 320 e ft a nettó bevételem.

Köszönöm a segítséget előre is!



2019. nov. 25. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen.

Bankok számlára érkező munkabérre vagy jövedelemigazolásra adnak hitelt. Mivel neked - még ha számlára is kapod a pénzt, amit nem hiszek - 2 órai munkabér után nincs PAPÍRON akkora jövedelmed, hogy kaphatnál.


Azt meg végképp nem értem, hogy ha 320 nettód van, akkor mire kell 400 ezer, miért nem tudsz félretenni - de ez már részletkérdés.

2019. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mindenesetben bankhoz fordulnék!

ilyen, hogy cofidis, provident stb is jó lenne!

Azért kell mert lesz egy műtétem és sajnos ahoz hogy mindent kifizessek és meg is éljek műtét után sajnos nem lenne elég szimplán a jövedelmem!

Azaz albérlet, telefonszamla, állatok, étkezés stb. És ott lesz a műtét is! Illetve hogy mialatt otthon leszek, nem fogok kapni jövedelmet, mert 2 órás tappenz nem sokat fizet!

Köszönöm szépen!

2019. nov. 25. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ők is kérnek jövedelem igazolást, csak ők nem kukacoskodnak, mint a bankok.
2019. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
1-es: vicces gyerek vagy! Mire elég 320 ezer forint? Semmire, abból nyomorogni lehet csak!
2019. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ha nem tudod beosztani a pénzt, akkor 500 ezerből is csak "nyomorogni fogsz" - mindenesetre erről felesleges vitatkozni, mert nagyban életkörülmény függő is.
2019. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor vegulis ezek alapján igy jártam?! :(

Akkor remélem a hamvasztasomat az állam fizeti... :D

De írtam a Mikulásnak is messengeren hogy mit szeretnék....

LETILTOTT!

2019. nov. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!