Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak? Én hülye a...

Mit csináljak? Én hülye a Paypal- ra utaltattam a penzt egy ügyfelemtől és nem tudom leszedni.

Figyelt kérdés
Fizettem már paypal-lal külföldre, de most azon utaltattam át egy külföldre költözött ügyfelemtől. Nem tudom, hogyan kell leszedni, azt hittem automatikusan átrakja az Otp számlámra. Mikor megpróbálom átrakni, azt írja, nincs csatolva bankszámla, utána ha próbalkozok, hogy -ehhez a bankszámlahoz több fiók nem csatolható. ... mint kártyát csatolni kellett regisztrációnàl.

2019. nov. 26. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a supportot?
2019. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bankszámlad egy másik PayPal fiokhoz van csatolva. Lépj be a másik fiókba, onnan szedd ki a bankszamlat, majd add hozzá ahhoz a fiokhoz ahol a pénz van.
2019. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem csak egy számlám van. Irtam angolul nekik, de semmi reagálás..
2019. nov. 29. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes felhívni őket.
2019. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok angolul jól beszélni, csak szövegérteni valamennyire! És a számukat sem tudom.
2019. nov. 29. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!