Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay Pal hoz muszály bankkártya?

Pay Pal hoz muszály bankkártya?

Figyelt kérdés

Mivel elmentem kezesnek, és nem fizetik a hitelt, tőlem vonnák, elég sokat így nálam a bankszámlaszám nem játszik..


Facebookon szeretnék hirdetni, ahhoz meg kell pay pal, vagy rendes bankszámla..


Szóval raknék pénzt a pay palra, csak ki kellene hagyni a bankot, mivel akkor nem érne fel a pénz a pal palra szerintem.. :)


Nincs olyan hogy pl telefonos hitelkeretből átrakni pénzt rá vagy valami? Telefonnal szoktam vásárolni, elég nagy a keretem, de pl facebook nem engedi..


Ez megoldható? Valahogy ki lehet hagyni a bankokat?



2019. dec. 17. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:
*muszáj :D
2019. dec. 17. 15:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá bankkártya, se bankszámla, viszont nem árt, ha egy UniCredit bank van a közeledben. Az egyenlegfeltöltés menüpontban válaszd a banki átutalást. Ki fog írni egy számlaszámot és egy tranzakció azonosítót. Ezeket írd fel, menj be az UniCredit bankba és fizess be készpénzt a megadott számlára. Fontos, hogy a közlemény rovatba legyen beleírva a tranzakció azonosító, hogy a te egyenlegedre könyvelje el a PayPal a befizetést.
2019. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, ez jól hangzik, megpróbálom, köszi! :)
2019. dec. 17. 15:45
 4/6 anonim válasza:

facebookon miért kéne bankkártya? vagy számlaszám? meghírdeted, eljönnek megveszik. kp-ban fizetnek.


Ha postázod, akkor kell, mert arra utalják a pénzt és utána el tudod küldeni a csomagot.


Az utánvéthez is kell, mert ők kp-ban átveszik, de uána neked meg utalni fogják.

2019. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, az oldalamat szeretném hirdetni, de épp most irtam ki egy uj kérdést, mert hiába van pénz a pay pal on, akkor is kér bankkártya adatot a facebook hogy hirdethessek! :D
2019. dec. 28. 16:03
 6/6 anonim válasza:
Hmm ez érdekes. nekem sosem kért. Nem lehet, hogy átverés? Vírus? Nálam nem kéri...
2019. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!