Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kata vagy eva a jobb ilyen téren?

Kata vagy eva a jobb ilyen téren?

Figyelt kérdés

Párommal fel szeretnénk venni ezt a 10milliós kamatmentes hitelt. Én katás vagyok, ő evás. Én fix 50ezret fizetek havonta, ő ~68ezer ft körül.

Más a könyvelőnk, az egyik ezt mondja, a másik azt.

Kérdésem. Melyik a jobb? Melyik számít úgymond nagyobb nettó bevételnek?


2020. jan. 3. 16:16
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ami biztos, hogy 2020-tól nincs eva. Nem lenne baj, ha mondta volna legalább az egyik könyvelő :)
2020. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Na, szerinted egy 12millió bevételű kata vagy egy 3 millás eva (ami már nincs). VAgy egy 3 millás kata vagy 12 millás eva?


Nincs nektek egy köynvelőtök sem.

2020. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

EVA valóban nincs idéntől és amúgy a KATA-snak sem adnak szívesen hitelt a bankok.


Menjetek be egy bankba és kérdezzétek meg ott.

Amúgy a Babaváró hitelről beszélsz? Mert ott még számtalan más feltételnek is meg kell felelni - ott pl. nincs olyan, hogy "párom", mert csak házastársak kapják meg.

2020. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második, te szerencsétlen... :D

Egyik sem említette, hogy megszűnik ;)

Igen párom, kedves harmadik. Ha hiszed ha nem, tisztában vagyunk a feltételekkel, 2 éve házasok vagyunk, csak a mai napig páromnak hívom ;)

2020. jan. 3. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen :-)

Már megint beleestem a csapdába, jöttem segíteni, oszt ki vagyunk osztva. Leszokhatnék már a gyakoriról, csak szeretek segíteni... :-(


Kérdező, nem kell mindjárt mindent mellre szívni - azok szokták így írni, hogy "párom", akik nincsenek összeházasodva.

2020. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A feltételekkel tisztában vagyunk, nem is ezt kérdeztem :) csak mivel azzal nem vagyunk tisztában, hogy ami a zsebünkben van, abból ténylegesen mit ismernek el.
2020. jan. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!