Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok még el nem utalt...

Hogy tudok még el nem utalt utálást törölni?

Figyelt kérdés
El kellett utalnom egy bizonyos összeget, a kártyámon pont annyi volt viszont mivel vasárnap van így hibát írt ki. Mivel még nem utaltam elsőre nem értettem így sikeresen addig nyomkodtam míg most kétszer ia utaltam. Vagyis még nem de kettő utalás várakozik. Tudom elrontottam de most segítséget kérnék, mivel kétszer azért mégsem utalnék vagyis mínuszba ae kerülnék. Hogy tudom törölni az egyiket?
2020. jan. 5. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a netbankban nincs erre lehetőség, akkor a Telebankot hívd fel!
2020. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudod mínuszba utalni magad. Reggel az első el fog menni, majd a második fedezethiány miatt elutasításra kerül.
2020. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kieg: kivéve akkor, ha folyószámla hitelkereted van. Akkor le tud menni mínuszba.
2020. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sima bankkártyám van semmi hitelkeret, hitelkártya. Szóval akkor most megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 5. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Bankszamlad van basszus nem bankkartyad!!!!

A bankkartya az a plasztik sz.r amit beraksz a penztarcadba. Nem azon van a penz, hanem a bankszamladon!...


Bocsi de az ilyen kiakaszt.

Alairt utalast nem lehet mar visszavonni, ha teljesult kerheted a visszautaltatasat de az tobb munkanap mert ahhoz a masik szamlatulajdonos is hozza kell jaruljon.


Ha meg nincs annyi penz a SZAMLADON akkor nem fog elmenni ketszer. Ha csak nem erkezik ra jovairas az adott napon.

2020. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!