Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Így lehet félve ni ismét hitelt?

Így lehet félve ni ismét hitelt?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást kérek, csak véleményt.

Sok évvel ezelőtt volt a Provident felé 100.000 Ft tartozásom. Pár hónap múlva kifizettem a követeléskezelőnek. Jelenleg szükségem lenne 500.000 ft_ra. Kérdésem, a Provident adna ismét? Semmilyen tartozásom nincs, nem vagyok khr_en sem, stabil állami cégnél dolgozom. Máshonnan kapnék, de a Provident sokkal gyorsabb.



2020. jan. 22. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a Prolidentnél kiírtad magad a rendszerből, nem hiszem hogy még egyszer rizikóznának veled.

De próba szerencse, vesztenivalód végülis nincs, igényeld meg aztán kiderül mennyire haragtartóak :)

2020. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

A provident honlapján beírod az adataidat és visszahívást kérsz: garabtáltan rövid időn belül megtudod, hogy mi a helyzet: kaphatsz-e vagy sem?

Ha nem, még mindig ráérsz bankoktól igényelni.


Amúgy ha gyorsan van hitelre szükséged, akkor megpróbálhatod a folyószámla- hitelkeretet is, ez a legygorsabb: ha bemész a számlavezető bankodba, akár azonnal beállítják, és talán el is éri az 500 ezer ft-ot, ott ezt is megmondják.

Ezenkívül a személyi kölcsön is elég gyors - nem tudom, miért ragaszkodsz a Providenthez.

2020. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Provident elutasított. De a folyószámlahitelt megpróbáltam. Nem kapok csak 400.000 ft_ot, de ezzel már boldogulok. Csak épp nem nagyon értem hogy működik. Azt értem, hogy a folyószámlámat megterhelik vele, de nincs 400.000ft a fizetésem. Így hogy lesz kiegyenlítve?
2020. jan. 25. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy amikor megkapod a fizetésedet, akkor mindig kevesebbet költesz a fizetésedből - mintha csak a törlesztőrészletet fizetnéd. Havi 20 -30-40-50 ezerrel kevesebbet költesz (attól függ, mekkora a fizetésed) és akkor havi 30 ezer ft spórolás (törlesztés) esetén bő 1 év alatt kifizeted.

De vigyázat!! A folyószámla hitelt csak addig tarthatod, amíg van munkaviszonyod, érkezik rá MUNKABÉRed. Ha megszűnik a munkád és nem lesz szinte azonnal helyette másik, akkor felmondják a hitelkeretet és egy összegben kell kifizetned. Szóval csak okosan és ne lépj ki a munkahelyedről, vagy ha mégis, akkor azonnal legyen másik.

2020. jan. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam aláírni a szerződést. A bankban azt mondták 4-5 nap amíg a kártyámra ér az összeg. A páromnak régebben volt, ő mondta, hogy aláírást köetően 1 órán belül rajta volta a pénz a számláján. Nem is értem miért húzzák annyira az időt. Ez így idegörlő sajnos...
2020. jan. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!