Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak bankszá...

Melyik banknál nyissak bankszámlát? Te melyiknél vagy?

Figyelt kérdés
Csak a fizetést utaltatnám rá, és venném le.

2020. jan. 28. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
OTP, de biztos nem a legolcsóbb, de minden sarkon van fiók meg atm is.
2020. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a CIB-nél. Magát a szolgáltatást nem gondolom hű de szupernek, de az ügyfélszolgálat nagyon jó, rugalmasak és bármit el lehet intézni akár telefonon is.
2020. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
K&H prémium.
2020. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kh és CIB. Szerintem szar az összes, ebben az országban nagyon tré a szolgáltatószektor. (És ez nem a tolvaj bankok mantra, én szívesen fizetek, ha minőséget kapok érte.)
2020. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
MagnetBank.
2020. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok. A lényeg kimaradt.


Csinálj egy kalkulációt (bankmonitor, bankráció, ilyesmik), és kiderül, neked melyik a legjobb.

2020. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cib, semmi problémám velük. Otp be nem mennék, volt ott számlánk, borzasztó lassú minden ügyintézés.
2020. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mennyi pénz jön rá havonta? Mert az nagyon erősen befolyásolja, hogy melyiket éri meg.


Egyébként a Sberbank Fair csomagjában saját ATM-ből két vagy három alkalommal nyilatkozat nélkül is korlátlan összegben ingyen vehetsz fel készpénzt.


Ha pedig legalább négyszer használod a kártyád, minimum 50 000 ft értékben, akkor nincs számlavezetési díj.

Pl. háromszor vásárolsz bármilyen kis összegben kártyával, egyszer meg felveszed a fizetésed róla és kész.


Kártyadíj van ugyan illetve sms díj, ha kérsz, de ha úgyis felveszed mindig, akkor sms nem biztos, hogy kell neked.


Netbank nem valami fejlett, de ahogy látom ez neked nem szempont, alapdolgok pedig megvannak benne.


Lehet, hogy van hasonló vagy akár jobb számla is, de nyilván tapasztalatból nem ismerek sokat. Meg talán mindenki csak párat ismer, úgy gondolom.

2020. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
K&H. Szerintem színvonalas bank.
2020. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!