Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakossàgi bankszàmlàra mi...

Lakossàgi bankszàmlàra mi történik ha véletlenül nem éri el a havi bevétel a minimálbért?

Figyelt kérdés
Ingyenes de ez esetben mennyit számolnak fel? És az baj e ha a közleményben nem munkabér szerepel?

2020. febr. 4. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha olyan a számlád, ami azért kedvezményes, mert X forint munkabérnek kell rá érkezni, akkor baj lehet. Attól függ milyen a szerződésed.
2020. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen baj?
2020. febr. 4. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Mi történne?

Kb 6 évig csak havi 20k érkezett a számlámra, semmi nem történt azon kívül, hogy havi 20k érkezett.

2020. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha kedvezményes a számlád, és a kedvezmény feltétel az, hogy havonta legalább a nettó minimálbér érkezzen a számládra, és ez nem érkezik meg, akkor megszüntetik a kedvezményt és ki kell fizetned a banki szolgáltatások díját.
2020. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, most megnéztem mennyi a minimálbér, azt hittem több. Ennyi szerintem lesz rajta, de akkor az nem érdekli őket hogy honnan csak legyen ugye? Köszi.
2020. febr. 4. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez megint csak a szerződésedtől függ. Azt jell megnézni. Az én csomagom olyan, hogy havonta legalább 350 ezernek kell érkezni rá, akkor ingyenes teljesen. De van csomag, ahol a munkabérutalás az elvárás.
2020. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xswerdy ***** válasza:

vannak olyan számlák, amiknél feltétel, hogy adott összeg érkezzen havonta. Ez nem feltétlenül a minimálbér, lehet olyan számla, ahol több, vagy kevesebb. Van, ahol kifejezetten munkabér a feltétel, meg van, ahol bármilyen bejövő pénz.


Mi lehet a baj? Számla felmondás, átsorolás más számlacsomagra, megemelt havi díj, hitelkeret csökkentés... Nem tudjuk, milyen számlád van, de sok esetben vannak ilyesmi kondíciók.

2020. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!