Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Bankós számláról lehet...

Erste Bankós számláról lehet valahogy Revolut számlára költségmentesen utalni?

Figyelt kérdés
A múlt héten töltöttem fel a kötelező 3500 Ft-tal és 1828 Ft elszámolási jutalékot is levonták. Ez így nagyon drága.

2020. febr. 8. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Bankkártyával
2020. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ott most van ez a kavarás az MCC kódokkal, pontosan mire vonták le a jutalékot? Mi volt a pontos megnevezése?
2020. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amit a kérdésben is írtam: elszámolásforgalmi jutalék
2020. febr. 8. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt valóban a Revolut feltöltésre számították fel, akkor sajnos sehogyan. Bár nekem hitelkártyám van az Ersténél és én is töltöttem fel vele a változás óta, nekem ilyen költséget nem vontak le. Kártyával töltötted fel a 3500-at?
2020. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A számlámról utáltam.
2020. febr. 8. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem volt túl jó ötlet, akkor legközelebb bankkártyával töltsd fel.
2020. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én rontottam el. Köszönöm a hasznos tanácsokat.
2020. febr. 8. 16:15
 8/10 anonim válasza:
Bankkártyával h lehet feltölteni?
2020. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénz hozzáadása gomb
2020. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Balois válasza:

Nekem ebben az a legfurcsabb hogy a bankok nem egyformán allnak ehhez hozzá. Persze, lehetnek a bankoknál eltérő egyedi ajánlatok, árazások. De ezzel az a gondom, hogy UGYANAZT A TRANZAKCIÓ TIPUST nem sorolhatják ba a bankok más kategóriába. Lehet eltérően árazni a kp felvételt. De ami az egyik banknál vásárlás az nem lehet a másik banknál kp felvétel. Szerintem nem teljesen tisztult ez ki.

Nyilván való nagyon szúrta a szemület az erste-ben pl, hogy ha kellett egy huszas 0Ft-ért a hitelkártyáról, akkor feltöltöttem a revolutra, majd a revolutrol a standard csomagban is 0Ft-os kp felvételi díjon szepen felvettem. Rádásul olyan cimletekben ahogy akartam. Ha úri kedvem úgy tartotta akkor 20x ezresekben. Hát ezt lehetetlenítették el a kis köcsögök. De van olyan bank ahol még mindig vásárlásnak számít a revolut-os bankszámla feltöltése. Gondolom üzletpolitikai okokból.

2020. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!