Hogyan tudom feltölteni készpénzzel a Revolut számlámat?

Figyelt kérdés
Nincs semmiféle bankszámlám, és ismerőseimnek sem. Azonban szeretnék a Revolut számlára pénzt tenni. Ez lehetséges valahogy? (Gondolok itt arra hogy pl. besétálok egy bankba és közvetlenül átutalok pénzt egy Revolut által megadott megadott számlaszámra.) Valaki csinált már ilyet? Kéremszépen magyarázzátok el hogyan működik ez pontosan és nagyjából mennyibe kerül.(Mivel GB székhelyű a cég, gondolom van valami átutalási díj.)

2020. febr. 9. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges!
2020. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Bankfiókban max ott vezetett bankszámlára tudsz befizetni, de ilyen nincs hogy odaadod a pénzt, és akkor azt akárhova elutalják neked.

2020. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd hogy miért? Még pár éve bementem a PayPal magyarországi helytartójához(Unicredit)és ott egy ügyintéző aztmondta hogy a PayPal-t fel lehet ilyenformán tölteni. Ezt miért nem?
2020. febr. 9. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Miért bízik ennyire mindenki a revolutban? Rengeteg embernek a pénze szorult már be, és kb semmilyen segítséget nem kapnak hogy vissza is kapják. Eleve veszteséges a cég amióta megy. Tényleg ennyire fontos az a 3000 bónusz?

A nyakamat rá hogy 3 éven belül sehol nem lesz ez a cég a berakott pénzekkel együtt.

2020. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Utalni bankszámláról bankszámlára lehet. A bankfiókok meg nem tartanak fent ilyen szolgáltatást, hogy befizetsz kp-t és azt elutalják neked akárhova. Hogy miért nem, azt kérdezd tőlük. Egyébként nyilván jobban megéri nekik hogy nem teszik, mert ezzel megteremtik a keresletet a saját bankszámlára.
2020. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A paypal =\= revolut!!
2020. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
#4:okos ember csak annyit tart rajta amennyit rövidtávon pl kulfoldon váltani akar, v netes vásárláshoz szinte azonnal elhasznál.
2020. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én sem értem ezt a revolut mániát, már fél éve is leírták hogy beszorul a pénz, nem adják vissza, hiába küldesz nekik igazolásokat és papírokat.
2020. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet megcsinálni, de elvileg Revolut számlát sem nyithattál volna ha nincs saját számlád/kártyád, mert a 3500 Ft-ot csak saját kártyával tölthetted volna fel.


Egyébként nem rossz a Revolut, meg is lehet bízni a szolgáltatásban bizonyos mértékben, de én sem tartom őket teljesen korrektnek, nekem is van rossz személyes tapasztalatom velük.

2020. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: ha ennyire nem értesz a pénzügyekhez (pl. paypalnek semmi köze a revoluthoz, teljesen más a kettő és más célra használhatók), aztán aki megválaszolja, hogy nem lehet, annak nem hiszel, akkor nem neked való a Revolut.

De egyébként le se írod, hogy mit akarsz kinek, miért, stb. Ha valaki másnak utalsz, akinek esetleg van számlaszáma (pl. eur, gbp), akkor elkéred a számlaszámát és arra utalod. Ha neked van, akkor meg kellene tudnod a számát...

Egyébként ahogyan előttem is leírták páran a Revoluton nem érdemes nagyobb összeget tartani mert indoklás nélkül bármikor zárolhatják és hónapokig nem jutsz hozzá. Arra szokták használni, hogy ha utazik valaki, akkor olcsó a pénznemek közötti váltás.

2020. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!