Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elküldtem egy utalást Paypal-r...

Elküldtem egy utalást Paypal-ra OTP-ről és elfelejtettem kitölteni a közlemény rovatot. Van lehetőség valahogy visszatéríttetni a pénzt az OTP számlámra?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem találja meg a Paypal (nem tudja beazonosítani), hogy kinek kellene a pénzt a Paypal "számlájára" rakni, akkor vissza fogja utalni oda, ahonnan kapta, azaz az OTP számládra. De lehet, hogy a számlaszám alapján be tudják azonosítani, hogy azt te küldted és jóváíródik a Paypal egyenlegeden, csak kicsit tovább fog tartani. Előbb-utóbb vagy a Paypal egyenlegeden, vagy az OTP számládon megjelenik az összeg.
2020. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akár több mint egy hét is eltelhet míg visszakerül az összeg a számlára? 3-án ment el az utalás, azóta nem történt semmi még.
2020. febr. 10. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj a paypalnek, hogy ez történt és nézzenek utána.

Nem tudom mennyi idő telhet el, de mivel a jóváírás teljesen automatizált a közlemény alapján és nincs valaki, aki nézegeti, hogy milyen összegek érkeztek, miért és hova, könnyen lehet, hogy a pénzed ott van a Paypal gyűjtőszámláján amit néha, pl. havonta megnéznek, de ha írsz nekik, akkor gyorsabban megy a dolog és megkeresik az "elveszett" összeget.

2020. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!