Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy hete kaptam egy sms...

Ha egy hete kaptam egy sms hogy feladták a bankkártyámat postán és még most sem jött meg akkor az lehetséges hogy elkevert e a Magyar posta?

Figyelt kérdés
Pont egy hete ilyenkor kaptam az sms t hogy feladták postán nekem és még mindig nincs itt most mégis mit csináljak én ezt nem értem egyszerűen sajnos azt gondolom hogy elkeverte a posta. A testvérem később csináltatok bankszámlát három nappal és ő már megkapta. bankot felhívom azt mondták majd megkapom szóval semmivel nem vagyok előrébb miért csak utánanézni sem képes.

2020. febr. 14. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket általában sima levélként szokták kiküldeni, aminek nincs határideje.


"utánanézni sem képes." Nem tudom, kinek kéne utánanézni, de ha sima levéllel jön - ahogy írtam - akkor nem tud utánanézni, mert azt nem lehet kerestetni, annak nincs se nyomkövetője se ragszáma.

2020. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben kiderült hogy nem is az ő hibájuk volt a hülye postás berakta máshova de már meglett a kártyám.
2020. febr. 14. 23:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Rajta van a lakcím mégse képes ide bedobni nagyon nagy iskolai végzettség pedig nem kell ehhez a munkához.
2020. febr. 14. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor hajrá, lehet utána csinálni, ha nem kell hozzá nagy ész. sok sikert.
2020. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert ahhoz szerinted sok ész kell hogy rá van irva hova dobja be, kertes ház, erre elviszi egy teljesen másik utcába. Ne csinálj hülyét magadból nyilvánosan. Elmondanám ez csak azért postás mert már benyalizta magát 20 éve, am meg még erre se jó.
2020. febr. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!