Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találom a paypal számlaszá...

Hol találom a paypal számlaszámomat amire tudok pénzt utalni? Vagy hogyan tudok utalni rá?

Figyelt kérdés

Regisztráltam paypal-ra, de nem találom a módját, hogyan tudok rá pénzt küldeni saját számlámról.

hitelkártyám nincs, azt nem tudom hozzákötni.

De írták, hogy lehet rá utalni meg van leírás is, képekkel, de az valami régebbi felület mert jelenleg nem úgy néz ki, ahogy a képeken mutatja.



2020. febr. 15. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

How do I add money to my PayPal account from my confirmed bank account?

Megtekintés magyarul

Please note that this feature may not be available for some countries.


Here's how to add money to your PayPal account:

Click Add money below your PayPal balance.

Select your bank account (if you have more than one).

Enter the amount to transfer and click Add.

Review the transfer details and click Submit.

Note:

The funds should appear in your PayPal balance within 3-5 business days.

The bank account must be in the same name as your PayPal account.

----------

Bankszámládról tudsz feltölteni rá, mint írja is a paypal számla névnek egyznie kell a saját karid nevével, nekem hozzá van rendelve, otp-s.

2020. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint hozzá kell kapcsolnom a bankos számlaszámomat. Csak ezután jelenit meg bármi további infót, amivel majd feltudom tölteni?
2020. febr. 15. 18:33
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben tegnap hozzákapcsoltam a bankszámlámat? Ezt kaptam mailben: Csillagoztam a számokat.


Thanks for accepting the SEPA Direct Debit Mandate. Your account with *Bankom neve*." X-**** is now linked to your PayPal account.


Now that you've accepted the mandate and linked your account, you can :


- Make payments directly from your bank account.


- Pay without exposing your financial information to others.


- Speed through checkout.


Bank Account: X-****

The creditor ID for PayPal: LU96ZZZ0000000000000******

Mandate Reference Number (MRN): **********


Please save this number for future reference. This information is also available on the Profile page.


Please also note that this email is not a confirmation of payment. Confirmation of your payment will be sent in a separate email.



Ezzel mit kell kezdenem mire valóak ezek az adatok?



Továbbá írta a paypal oldalon, hogy küldenek egy kisebb összeget a számlára ellenőrzésnek, hogy valós -e.

Ez ma meg is érkezett 0,05 cent.

Hogyan tovább, utalni még mindig nem tudok.

Vagy arra a számlára kellene amiről ők küldték?

És melyik kódot kell megadnom a közleményben, hogy nekem írják jóvá?



Bocs ha hülyeségeket kérdezek, de sose csináltam ilyet, bankszámlám és netbankot is csak egy éve használok.

Sok még a tanulnivalóm.

2020. febr. 17. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha fel akarod tölteni, a főoldalon a Paypal balace alatt (ami neked most 0,00) kattints a Transferre, és alatta az Add money to your balance feliratra. Ott kapsz egy unicredites számlaszámot és egy transfer ID-t, ami a közleménybe megy.

Véleményem szerint teljesen fölösleges feltölteni, mert onnantól kezdve, hogy a bankszámlád össze van kötve a paypallel, simán tudsz fizetni vele akkor is, ha a paypal-egyenleged 0.

2020. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt kipróbáltam, de nem működik.

"We couldn't add funds from this bank account. Do you want to try a different one?"


Számlaszámot pedig nem ad amire én tudnék küldeni.


A bankos összeköttetés ha jól veszem ki, úgy kellene működjön mintha hitelkártyát adtam volna meg, a paypal levesz annyit amennyi éppen kell majd.


Ilyen módon nem elég a pyapalba összekötni, hanem valami módon a bankomnál is engedélyeznem kellene, hogy a paypal levehet róla.

De nem találok ilyen opciót a netbankban.


Pont azért regisztráltam a paypalra mert olvastam, hogy nem kell hitelkártyát megadni, hanem magam is átutalhatom a paypalos accomra, de most meg az istenért se ad ki ilyen lehetőséget nekem.

2020. febr. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!