Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Tesco hitelkártyával?

Figyelt kérdés
Én ma igényeltem egyet, arra a célra lenne ha mondjuk elromlana a telefonom, akkor van kamatmentes részlet, illetve ha valami gond lenne, pl hirtelen kiadás, drága gyógyszer stb, szóval nem használnám aktivan ez csak tartalék megoldás lenne. Viszont a használatával nagyon sok clubcard pontot lehet gyűjteni
2020. febr. 15. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Pont az ilyen embereknek nem való semmilyen hitelkártya.

Ha “tartalék” megoldásnak kell, akkor kérj overdraft hitelt, de sokkal inkább tegyél félre. Amint egyszer megszaladsz a HK-val, jön a hitel spirál, és pár hónap múlva már minden fizud arra költöd, hogy egyszer rosszul kártyáztál.


Nekem is volt HK-m, ráadásul egész jó, 1 misis keretem volt mellé, viszont én csak azért használtam, mert akkor az Erste még normális cashbacket adott. Amint lecsökkentették, adtam is vissza. Ja és emellett volt néhány millió likvid tőkém, és sosem csúsztam a fizetéssel.

2020. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 robi1980 ***** válasza:
2020. márc. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Szia!!!! Mai nap tanúlsága. Azt mondták kb egy hónapja amikor igényeltem vagyis bepaliztak (erről lentebb írok), hogy 3hónap próbaidő.

Ma bementem lemondani a 3.legnagyobb megyeszékhely egyetlen Budapest Bank fiókjába (ami csak hétfőn van nyitva 5ig amúgy szabadság kellene az intézéshez) ott szónélkűl megírtuka papírt. DE!!! 30 nap múlva menjek vissza mert a mai papírozást meg kell erősíteni, fognak még telefonon zaklatni hogy mégse mondja le. Éves kártya dijat levették,30 nap múlva vagy még én fizetek,vagy kapok vissza pénzt. És egy jövedelem biztosítást is kaptam ajándékba. Nagyon ge...k. Amúgy PSZAF vagy az MNB már büntette őket.

Amiért bepalizva érzem magam. Divatos szóval mondva 30 as incel vagyok, munka után fáradtan mentem kenyérért a tescoba. Két nagyon dekoratív hölgy "vett kezelésbe" kipakolt mellek,rövid szoknya jó lábak... full kedvesség. ..szerintem alsó hangon ri...ság.

2021. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!