Kaphatok így providentet?

Figyelt kérdés
Eddig kézhez kaptam a fizumat, 4 hónapja álltunk át, hogy valamennyit a kártyámra is kapok. Sajnos decemberben csak kézbe kaptam, de sajnos nincs más lehetőségem, csak a hitel. Szóval a kérdésem, hogy ezzel az 1 hónapos megszakítással kaphatok, vagy a 3 hónapnak muszáj egybefüggőnek lenni?
2020. febr. 20. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
El akarsz adósodni????
2020. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt már máskor is hitelem, mégsem adósodtam el. Képzeld, annyi a titka, hogy rendesen fizetni kell, és akkor semmi probléma nincs az ég világon!
2020. febr. 20. 12:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ha a kérdésemre tudna válaszolni valaki, az jó lenne :)
2020. febr. 20. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a Providenttől...? :-O :-O
2020. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk.
2020. febr. 20. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy kártyára vagy kézbe kapod a fizetésedet. Azt nézik, hogy van-e munkahelyed x ideje.
2020. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Bakker, ha neked megbízhatóbb Noname Mancika, vagy kazánkovács Józsibácsi a GYK-ről, akkor hát kérdezz!


Mi tart vissza attól, hogy felhívd azt a számot, ahol HITELES információt kaphatsz...???


Ha én most azt mondom, hogy igen, ez nem probléma, azzal mire jutsz???? Semmire!

2020. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Te gyökér! Tájékozódni nem lehet? Ha nem tudsz segíteni ne írogass!

Köszönöm az üzeneteket és az egy értelmes választ.

2020. febr. 20. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, munkahelyi jövedelemigazolást fognak kérni, tehát mindegy, hová kapod a pénzt.

Amúgy nem a kártyádra kapod, hanem a BANKSZÁMLÁDRA. A kártya csak segítség ahhoz, hogy akkor is le tudd venni a pénzed a SZÁMLÁRÓL, amikor zárva vannak a bankfiókok (meg hogy el tudd költeni a boltban :-) )


És amúgy meg igaza van annak, aki azt írta, hogy miért nem tőlük kérdezed meg: ugyanis csak annyit kell tenni, hogy visszahívást kérsz az oldalukon. Sokkal egyszerűbb és HITELESEBB választ kapnál tőlük, mint hogy itt vársz vadidegen emberek válaszára.

Ha meg már máskor is vettél fel tőlük hitelt, akkor különösen van egy ügyintéződ valószínű...

2020. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!