Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel státusza még mindig...

Diákhitel státusza még mindig feldolgozás alatt?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja, hogy el lett küldve a papír, amit vissza is küldtek aláírva. Majd kaptam az e-mailt, hogy most már be tudok lépni a diákhitel direktbe. De még mindig csak feldolgozás alatt van. A takarék, ahol leadtam a papírt, ott nem értenek hozzá, szerintük rendbe van minden, elmentem a TO-ra, ott szintén azt mondták, ők ehhez nem értenek. :D Mikor lesz ebből pénz? Nekem kellene még valamit csinálni, amiről nem tudok?

2020. febr. 24. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Március 13-án lesz belőle pénz, nekem pár éve még aznap is egyeztetés alatt volt a státusz vagy valami hasonló.
2020. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen papíros ügyintézésem nem volt a diákhitelhez, szóval azt az utat nem ismerem (nyilván volt már bankkártyám, de ennyi. Minden ügyfélkapun, neptunon, neten ment)


...De ja. Normális, hogy még ügyintézés alatt van valszeg, mert jelenleg nekem is úgy van, pedig nekem már volt élő diákhitel szerződésem, csak most indult egy újabb. Vagyis indulna, ha intéznék az ügyet... 😃


Ha diákhitel1-ről (szabad felhasználású) van szó, akkor meg szokták adni napra pontosan, hogy x időig beérkezett kérelmeket mikor utalják. Ha diákhitel2, akkor meg nem kell foglalkozni vele, majd intézi maguk között az egyetem és a diákhitel központ.

2020. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Diákhitel 1-ről van szó, csak azt hittem én rontottam el valamit és azért nem utalták még...
2020. febr. 24. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Utalás napja előtt pár nappal szokott átváltani folyósíthatóra. Amúgy egyszerűbb lett volna ügyfélkapuval online intézni.
2020. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!