Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha A k&h-nál a napi limitem...

Ha A k&h-nál a napi limitem 150 ezer, akkor ha bemegyek a bankba a pénztárból tudok többet felvenni?

Figyelt kérdés
750 ezret akarok levenni, viszont a napi limitem az 150 ezer

2020. márc. 1. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott tudsz, a limit a kártyára vonatkozik csak. Ekkora összeget egyébként sem biztos, hogy ki tudnál venni automatából egyszerre.
2020. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 millióra tudod állítani a napi limited az applikációban, vagy egy böngészőben.
2020. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a pénztárnál nincs limit. De jellemzően 2 millió felett előre jelezni kell a szándékod, hogy legyen elég pénz a kasszában.
2020. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Ment a like!

2020. márc. 1. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne fiókban vedd fel, mert sokkal magasabb a díja. Netbankban fel tudod emelni a napi limited. Ezen felül az ATM-eknek van alkalmi limite. K&H-s automatáknál 500ezer/alkalom, OTP-nél azt hiszem 300ezer a limit.
2020. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudsz, de gatya nélkül jössz ki. Ahogy a többiek is írták, a netbankban emelj limitet, sőt ha van olyan kiegészítő, amivel kedvezményesen tudsz készpénzt felvenni ATM-ből, azt aktiváld. Én OTP-s vagyok, itt havonta lehet variálni a kiegészítőket. Volt már olyan, hogy 1 hónapra 300 Ft-ért bekapcsoltam egy kiegészítőt, amivel kp. felvételnél 800 Ft-ot spóroltam.
2020. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!