Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyan munkát keresek ahol...

Olyan munkát keresek ahol előre tudnék nagyobb előleget igényelni? Sajnos hitel tartozásom van és sürgősen meg kell adnom, hitelhoszabitás nem lehetséges már érdeklődtem. Bármi érdekel még külföldön is.

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"Olyan munkát keresek ahol előre tudnék nagyobb előleget igényelni? "


Ez nem fog menni: a munkahelyek többségénél 3 hónap próbaidő van, ami azt jelenti, hogy egyik pillanatról a másikra felmondhatnak és Te is felmondhatsz, indoklás nélkül.


Magyarul SEMMI GARANCIA arra, hogy meg is adod azt a pénzt - főleg, ha amúgy is van hiteltartozásod.


Ezzel szemben megpróbálhatnál napi kifizetésű egyszerűsített foglalkoztatást, mondjuk 2 helyen (legális, mert 1 helyen csak 15 napot dolgozhat). 30 napot végignyomsz, abból azért már jelentős összeg keletkezik.

2020. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Ezt én is tudtam hogy 3 hónapig próbaidő. Sajnos már csak 4 napom van vissza fizetni a kölcsönt és semmilyen lehetőséget nem tudtam elérni hogy meghoszabitsam a kölcsönt. Már 4 héttel ezelőtt megszünt munka viszonyom, sajnos 5 hónap ledolgozot munka után az utolsó hónapi fizetésemet nem fizették ki. 4 hónapig nem volt gond. Külföldön dolgoztam Hollandiában étteremben és már reményt sem látok hogy ki fizetik az utolsó havi fizetésemet, addig nem volt gond. Bármi érdekel ami gyorsan fizet, mert nincs sok időm hátra
2020. márc. 4. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

"Sajnos már csak 4 napom van vissza fizetni a kölcsönt "


Nem tudom, hogy milyen kölcsönről van szó, de vissza nem fizetés esetén általában először átadják követeléskezelőnek a tartozást, az küld fizetési meghagyást, stb, lehet részletfizetést kérni, stb

Addig meg össze tudsz még szedni valamit.

2020. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült kifizetni?
2021. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!