Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges így a személyi...

Dinnyemag kérdése:

Lehetséges így a személyi kölcsön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki esetleg járt már így, segítsen!

Meglévő személyi kölcsönöm szeretném kiváltani azonban csak a legutolsó utalásom nem éri el a minimálbért, rosszul elszámolt táppénz miatt. Eddig 180.000 Ft körül kerestem ez persze rendben is van, a meglévő kölcsönöm pedig mindig időben-pontosan tisztáztam. Tartozásom a bank felé nincs .

Ebben a hónapban kaptam 63 ezer forintot. Ha már akár egy havi utalás nem éri el a minimálbért, nem kaphatok kölcsönt? Vagy ezt a hónapot még nem nézik? Az igénylést megelőző 3 hónapos munkabér összege a feltétel.

Köszönöm aki érdemleges választ ad!


2020. márc. 8. 22:13
 1/3 anonim válasza:

Banktól függ.


2 opció van.


1. Az utolsó 3 havi utalás átlagának a 10x ét kapod. (ritka)


2. Munkáltatói igazolás ahol rajta van a fix béred. Ilyenkor a bank telibeszarja hogy mennyit utalnak neked. Ilyenkor a munkáltatói végzésre írt összeg 10x ét kapod.


Písz:D

2020. márc. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Majd most kiderül! :)
2020. márc. 9. 08:35
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező, hogy sikerült?
2020. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!