OTP-s bankkártya adatai lekérdezhetők interneten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hozzá szeretném adni a bankkártyámat PayPal-hoz, de nem találom. A számát megtaláltam az OTP oldalán, viszont a lejáratának dátumát és a CVC számát nem.

2020. márc. 16. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi akadálya van, hogy leolvasd a bankkártyáról?
2020. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találja a kártyáját. Ebben az esetben nem tudod megszerezni sem a lejáratot sem a CVV-t (nem cvc). A CVV-t egyébként a bank egyáltalán nem tudja (lehet, hogy a lejártai dátumot sem, ezt nem tudom)
2020. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább a bankkártyát próbálnám előkeríteni. Ha az nincs meg, az elég nagy probléma. Nem is értem, miért nem zavar ez téged?


...vagy valaki másnak a bankkártya adatait próbálod megszerezni, hogy a pénzén vásárolgathass...

2020. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy az van hogy még nem postázták ki de már látszik a netbankban.

Hiába, mert a CVV kód csak a kártyán van meg.


Ha viszont tényleg nem találod azonnal tiltasd le! Akár ott a netbankban is.

2020. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A CVV/CVC kódodat visszafejthető formában a bank nem tárolja. Kizárólag akkor, ha webKártyáról van szó, egyéb más esetben nem.
2020. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért nem jegyeztem meg, hol van, mert tudtam, hogy nem fogom használni, és otthon akárhol is van, idegen kezébe nem jut. Nem tudtam, milyen adatok vannak rajta.

Viszont, ha ezek rajta vannak, akkor előkeresem.

2020. márc. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!